Savaş Çekici > Infinity

How I Learned to Stop Worrying and Love Infinity.. ??

(1/2) > >>

Ruhi:
Selamlar,

Şimdi Infinity sevimli bir oyun. Arada bir hadi bir infinity günü yapalım deyip, toplanım 3-5 oyun oynamak havalı diye düşünüyorum. Açıkcası benim için pek saplantılı bir şekilde oynanacak bir oyun gibi gelmiyor. Diğer taraftan bir sürü modeli var bende ve oynamak istiyorum.

Biraz önce okudum Oversoul'un distribütörlük durumu varmış. Bu harika haber, keza hiçbir şey değilse adamların Con için bize iki yıldır gönderdikleri modellerin boşa gitmemesi anlamına geliyor. Bir de böyle indep. bir firmanın satış yapması acayip hoşuma gidiyor. Biraz gaza geldim. Sonra bir süredir aslında beni durduran mesele ile karşılaştım.

Aslında gerçekten Infinity hakkında canımı sıkan mesele...: Terrain!

Oyun acayip terrain istiyor. Ama hani line of sight kapatan cinsten. Bu konuda ne yapabiliriz diye sohbet ettik Burak ile. Paper-Cut bir şeyler dışında zor diye son bir konuşma geçti diye anımsıyorum. Ufak bir öneri olarak: Bir günü, yakın bir zamanda, bir tane infinity terrain günü yapsak? O gün otursak birkaç kişi ve birkaç saat içinde kes, yapıştır ile falan cidden biraz terrain yapsak süper olur diye düşünüyorum.

Antimodes:
Bu kartonlu strafordan bina yapın. En güzeli bu. Erdinç bu şekil çömüştü bu işi zamanında hemi de tek başına 2 günde. Nette çok güzel How to lar da bu konuda.

Sprey atlmadıpından yapışkanlı kağıda çıktı alıp üstüne yapıştırıor millet.

Erdinç? Sen daha bir yardımcı olursun sankim?

mereghost:
Ben isterseniz yardım ederim ama Kule'de bu işleri benden daha iyi yapan birileri vardır kesin.

Ben Infinity kafası terrain'leri çok beğeniyorum. Aşağıdaki link'lerde mesela çok güzel fikirler var, hatta infinitythegame.com'da daha güzellerini de gördüm.

http://www.dakkadakka.com/dakkaforum/posts/list/439930.page#4112062

http://www.warseer.com/forums/showthread.php?304880-Tommygun-Ironworks

Göründüğünden daha basit aslında bunların yapımı; aşağıdakini yapmamız en fazla iki haftamızı alır:

Geçenlerde İlker infinity oynamayı düşündüğünü söylemişti. Fikri değişti mi bilmiyorum ama kış vakitleri yaklaşınca ben de ardına takılayım diyorum. Oyun ilk başlarda biraz garip görünüyor ama baya, baya iyi aslında. Infinity mi ucuz 40k mı pahalı tartışılır ama iki gravtank alacağıma infinity ordusu kurarım daha iyi diye düşünmekteyim.

"How I Learned to Stop Worrying and Love Infinity" diye bir hareket düşünüyor musunuz? Bunun için topyekün seferberliğe gerek yok tabi de bir iki kitap almak, bu terrain'ler için kafa patlatmak lazım.

DNA Maniac:
Bu kadar güzel terrain yaparsanız ben de infinity oynarım çok açık net söylüyorum.

blackwinter:
gozlerim barbie ve ken i aramadi degil..

come on barbie lets go party...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git