Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Corvus Belli sitesinden sipariş  (Okunma sayısı 1534 defa)

Barbar139

• E-Posta
Corvus Belli sitesinden sipariş
« : Nisan 05, 2013, 11:10:19 ÖS »
Adamları Games Workshop zannettim, değillermiş :)

Hızlı olsun, kesin olsun, bir haftaya elimde olsun dedim adamların sitesinden sipariş verdim. 3 hafta geçti gelen giden yok. Geçenlerde mail attım adamlara "hacı status bölümünde de birşey görünmüyor nedir durum?" diye, şu olay oldu, maili ayın 3'ünde attım, bana "ayın 2'sine kadar gelen mailler Easter holiday nedeniyle sonra cevaplandırılacaktır" diye geri döndüler. Gülme krizim geçtiğinde sabrettim, ertesi gün bir daha mail attım, cevap yok. Sonra kredi kartıma baktım, bu sipariş için çekilen veya işlem bekleyen bir meblağ yok.

Şimdi kararsız kaldım, adamlar göndermediler mi diye, daha da önemlisi göndermeyecekler mi diye :) Hani sitelerinde order olarak görünüyor hatta ödeme şekli kredi kartı falan diyor ama status bölümü boş.

Wayland'den ne kadar sürede geliyor genelde, olmadı bir hafta daha bekleyip oradan sipariş vereceğim...
"If you're going through hell, keep going."

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
Ynt: Corvus Belli sitesinden sipariş
« Yanıtla #1 : Nisan 06, 2013, 02:31:00 ÖS »
Batu, bence CBden bir yanit almadan WGden alisveris yapma. Cifte odeme arti cift kutuyla kalakalma riskin cok yuksek. Ben senin yerinde olsam, order numarasi ile facebook sayfasina yazardim.

WG paketleri 2 hafta icinde geliyor max, eger in stock itemleri siparis verirsen tabi.

Ayrica bu vesileyle sunu da soyleyeyim: asla minyaturlerin ureticisi firmalardan dogrudan alisveris yapmayin. CB minyatur ureticisi, WG distributor. Birinin uzmanligi minyatur uretmek digerininki bize yollamak. İsi bu ilan firmayi tercih etmek her turlu avantajli.
War, war never changes...

Deeyo

• Moderator
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Nisan 09, 2013, 09:03:31 ÖS »
abi ben çok şaşırdım hatalı minatürle ilgili mail attım adamlar bir haftaya sadece hatalı parçaları bana ilettiler.
dey layt com and me wan go hom...

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Nisan 10, 2013, 07:34:46 ÖS »
Neyse sonunda döndüler, hacı arkadaş tatildeydi eki eki dediler aferin dedim ben de. Ulan kırk yılın başı hatunun kartıyla alalım dedik yalan olduk, banka sıkıntı çıkarmış ödemeyi alamamışlar o yüzden gönderemiyorlar. Dedim iptal edin, Wayland'den verdim siparişi =)
"If you're going through hell, keep going."

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Nisan 10, 2013, 07:45:47 ÖS »
Gecmis olsun aga.

WGden sip verirken availabilitye bak yanniz mutlaka.
War, war never changes...