Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Power Weapon  (Okunma sayısı 3021 defa)

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
Power Weapon
« : Mart 31, 2013, 01:02:03 ÖS »
Selamlar,
Power Weapon üzerine yıldırım efekti yada ne biliyim hoş gözükmesini sağlayan bişeyler yapıyorlar. Nasıl yapabilirim ?

blackwinter

Ynt: Power Weapon
« Yanıtla #1 : Mart 31, 2013, 06:13:00 ÖS »
hani o beyaz mavi titresim gibi dalga dalga olan seyleri air brushla yapiolar. eger benim gibi bisiler yapmak istersen anlatirim.

Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Mart 31, 2013, 06:15:49 ÖS »
hani o beyaz mavi titresim gibi dalga dalga olan seyleri air brushla yapiolar. eger benim gibi bisiler yapmak istersen anlatirim.
Her şey airbrush ya, ne aletmiş arkadaş  :(
senin gibi bişeyler yapıyım o zaman abi.  :)

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Mart 31, 2013, 07:14:13 ÖS »
Kağıt üzerinde fırça ile deneme de yapabilirsin. Yeterince iyi olduğunu düşündüğünde en ince fırçanla (00 olabilir) modelde birbirini kesen yıldırım figürleri yap. Hatta daha da iyi olduğunda yine fırçanla bu figürlerin içine incecik beyaz veya açık tonlarda şeritler çekebilirsin. Çalışınca oluyor :)
"If you're going through hell, keep going."

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Mart 31, 2013, 10:22:42 ÖS »
Kağıt üzerinde fırça ile deneme de yapabilirsin. Yeterince iyi olduğunu düşündüğünde en ince fırçanla (00 olabilir) modelde birbirini kesen yıldırım figürleri yap. Hatta daha da iyi olduğunda yine fırçanla bu figürlerin içine incecik beyaz veya açık tonlarda şeritler çekebilirsin. Çalışınca oluyor :)
Gittim aldım. Bu akşam 1-2 deneme yapıcam.
« Son Düzenleme: Temmuz 09, 2013, 08:25:08 ÖÖ Gönderen: Downtrodden »