Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 3 Mart PTQ Dragon's Maze - San Diego  (Okunma sayısı 3725 defa)

Bay V

• Ziyaretçi
3 Mart PTQ Dragon's Maze - San Diego
« : Mart 04, 2013, 10:08:35 ÖÖ »
PTQ'ya 6 kişi gittik, ben hakemlik yaptım 5 arkadaş oynadı. Hepsinin ellerine sağlık. Çok büyük bir başarı elde edemesek de herkes için bir tecrübe oldu. Modern format yıllardır Türkiye'de kompetitif olarak oynanmayan bir etkinlik türüydü, doğal olarak bizim avantajımız vardı İzmir'de modern en sık oynanan set olduğu için, ancak şanssızlığımız da kompetitif etkinlikler hakkında olan tecrübesizliğimizdi.

Gökhan, 6 roundun 3ünde (ata, cem ve kaan) bizim takımdan birileriyle karşılaşmayı başardı. Top 8'e Kaan Biçer 5. olarak girdi ve playofflarda oynama fırsatını elde etti, ne yazık ki çeyrek final rakibi kendisine hate oluşturan bir deste olduğundan dolayı karışısında duramadı.

Bir sonraki Modern etkinlikte daha tecrübeli olarak gideceğimize inanıyorum. Gelen herkese teşekkürler.

Ruhi

• E-Posta
Ynt: 3 Mart PTQ Dragon's Maze - San Diego
« Yanıtla #1 : Mart 06, 2013, 07:43:56 ÖS »
Süper.. Tebrikler yav. Resim?
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Zero Origin

« Yanıtla #2 : Mart 06, 2013, 10:57:30 ÖS »
ciddden keske cekseydik ya :S

Bay V

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mart 07, 2013, 02:51:02 ÖÖ »
Facebook'ta 3-5 tane var ama hep yolculuk sırasında mesela kaan tam 8. olurken (Emir'den lethal damage yerken) çekseydik güzel olurdu.

Zero Origin

« Yanıtla #4 : Mart 07, 2013, 01:27:17 ÖS »
o yuz ifadesi diyorsun yani  :D

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #5 : Mart 07, 2013, 08:03:24 ÖS »
San Diego kısmını sonradan gördüm.  :o

Büyük tebrikler... 8)
Tomb Kings