Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Eldar  (Okunma sayısı 17051 defa)

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
Ynt: Eldar
« Yanıtla #15 : Mayıs 19, 2013, 10:55:03 ÖS »
Codex supplement işi çok ilginç, elbette her craftworld e bir supplement çıkarmazlar diye tahmin ediyorum ama diğer ordularda da çok hoş olabilecek birçoşay

Wraithknight a gelince minik phantom titan gibi olmuş şık duruyor s8 ap2 oyundaki en güzel şey, ver marin e ver marin e, termileri bile duman eder valla süper :) süper de o fluff olmamış, bir yandan ortalığın ağzını kırarken içinde derinlerde ağlayan bir eldar var falan , çok the cemaat işi olmuş, doğrudan gözümün önüne pilot mahalinde uzun kasklı, rünlü, boyalı bülent arınç geldi valla  ;)

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #16 : Mayıs 20, 2013, 12:01:37 ÖÖ »
doğrudan gözümün önüne pilot mahalinde uzun kasklı, rünlü, boyalı bülent arınç geldi valla  ;)
bir yerlerde kuledeki  efsanevi laflar yazsa bunu eklerdim.
dey layt com and me wan go hom...

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : Mayıs 20, 2013, 01:16:26 ÖÖ »
Çok Nemesis Dreadknight özentisi olmuş be abi...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #18 : Mayıs 20, 2013, 06:43:22 ÖÖ »
Bir tek ben beğendim sanırım. Hani Mini- Eldar Titan olmuşki bunda ne sakınca var bilemedim. :)

Titan:

A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

blackwinter

« Yanıtla #19 : Mayıs 20, 2013, 08:44:42 ÖÖ »
bende çok beğendim abi. tam eldar olmuş. bizimki gibi kanguru da değil.

her codex e bir uçak bir MC vereceklermiş havası var bunu pek beğenmiyorum ama yapcak bişi yok.

Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

blackwinter

« Yanıtla #20 : Mayıs 20, 2013, 08:53:30 ÖÖ »
doğrudan gözümün önüne pilot mahalinde uzun kasklı, rünlü, boyalı bülent arınç geldi valla  ;)
bir yerlerde kuledeki  efsanevi laflar yazsa bunu eklerdim.

yaz bunu iyi fikir bu...

foruma böyle başlık açalım...
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : Mayıs 20, 2013, 09:28:08 ÖÖ »
çok the cemaat işi olmuş, doğrudan gözümün önüne pilot mahalinde uzun kasklı, rünlü, boyalı bülent arınç geldi valla  ;)
Aleyküm ve Rahmetullahü berakatü... Beni eldardan soğutmaya çalışıyosun değil mi Levent ?;D ;D ;D

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : Mayıs 20, 2013, 10:11:50 ÖÖ »

Çok üzülüyorum ölen SM için  :'(

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #23 : Mayıs 20, 2013, 10:26:06 ÖÖ »
Çok üzülüyorum ölen SM için  :'(

Tüm ölen SM'ler için gelsin o zaman..

A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

salnihra

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #24 : Mayıs 20, 2013, 01:55:22 ÖS »
Bi kerem SM'ler olmez savas disi kalir...

Eldar dev robotu ise muhtesem olmus bence ucan tekme, omuz taklasi, doner celme sonrasi ziplayarak dirsek filan hepsini yapar bir hali var :)))
Aşkta ve savaşta her yol mubahtır!

blackwinter

« Yanıtla #25 : Mayıs 20, 2013, 02:26:48 ÖS »
ne güzel yazmış Halil.

enseden "gene seed" i aldık mı kaldığımız yerden devam :)

"Horus Rising"

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : Mayıs 22, 2013, 08:59:44 ÖÖ »
arkadaşlar O knight modeli gerçekten çook iri... hani bir google search yaparsanız ne demek istediğimi anlıyacaksınız, yanlış anlamadıysam Gray Knight kanguru'nun yaklaşık 1,5 katı boyunda... hani guardianlar (eldarın standart askerleri) modelin dizinin hemen hemen yarı hizasında kalıyor... Bu arada yeni uçakları insanlar çok beğenmese de, ben acaip beğendim... modeller güzel olmuş... Sanırım artık Eldar'ın da terminatör benzeri kuralları olan modelleri olacak, Wraith Blades unitesi hem çok havalı gözüküyor hem de power Axe Shield yada 2xpower weapon gibi bri ekipmanı var modellerin... ama kuralları ne olduğu belli değil..

blackwinter

« Yanıtla #27 : Mayıs 22, 2013, 09:17:19 ÖÖ »
arkadaşlar O knight modeli gerçekten çook iri... hani bir google search yaparsanız ne demek istediğimi anlıyacaksınız, yanlış anlamadıysam Gray Knight kanguru'nun yaklaşık 1,5 katı boyunda... hani guardianlar (eldarın standart askerleri) modelin dizinin hemen hemen yarı hizasında kalıyor... Bu arada yeni uçakları insanlar çok beğenmese de, ben acaip beğendim... modeller güzel olmuş... Sanırım artık Eldar'ın da terminatör benzeri kuralları olan modelleri olacak, Wraith Blades unitesi hem çok havalı gözüküyor hem de power Axe Shield yada 2xpower weapon gibi bri ekipmanı var modellerin... ama kuralları ne olduğu belli değil..

boyu 9 inchmiş arkadaşlar. yeni çıkan tau riptide bile çocuğu gibi kalıyor yanında. ayrıca 250pts den başlayıp 300+ a kadar gidiyormuş. iki kolunda suncannon yada çift sword falan taşıyabiliyor. bence harika bir model.

ayrıca yeni eldar uçakları mükemmel. xenolara en ufak bi sempatim olsa düşünmeden eldar oynarım.
"Horus Rising"

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #28 : Mayıs 22, 2013, 09:43:00 ÖÖ »
8" iddialıymış yav... Neyse The higher you are. The farther you fall.. :)

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : Mayıs 22, 2013, 06:07:17 ÖS »