Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Maç Sonuçları  (Okunma sayısı 13158 defa)

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
Ynt: Maç Sonuçları
« Yanıtla #45 : Şubat 13, 2013, 08:34:06 ÖS »
işte fare olunca o LD bize helal oluyo :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #46 : Şubat 15, 2013, 02:35:51 ÖÖ »
14 Şubat 2013 Perşembe
Skaven VS Lizardmen (Alkım)
6.WHFB Ligi Maçı
Skaven Wictory! (17-3)

Maça başlayan lizardmen doğruca üzerimize geldi ama sakin sakin, saol kanatta salamenderler sağ kanatta ise coldone ve dinozor vardı, ortada iki bölük piyade ve heryerde tüftüfçüler. Biz yine Sıkışık düzen yerleştik bombacılardan bir grubu top koruması oalrak bırakıp bir grubu colone öldürsünler diye sağa koyduk.

sırasıyla olmasada olaylar şöyle gelişti, sol kanat; fellbladeli çocuk skirmisherlara atladı ve kaçamadan yok etti, sonra salamanderler için pozisyon alamayınca durumu çok iyi olmadı, içlerinde lord olmayınca bu gruba arkadan salamander önden bsb si büyüde ölmüş warrior grubu girdi. onlar durdu ve lord yetişti, iki grubu birden kırıp kaçırdık, warriorları takip ettik, yakaladık yok ettik, salamanderler kaçıp kurtuldu, toplandı filan. sonraki tur gelen bir grup daha skinki vardı onları da kestik. son tur lord kendi kendini öldürdü. yine bu kanattaki kuşlar arka saflara geçip herşeyi öldürdü. 3 weapon team, 1 top, birde bombacı ekibini yiyip tek kuş olarak mutlu mesut yaşadılar.

Sağ kanadı bombacılar domine etti. Önce cold one grubunu tamamen yiyip birde başlarındaki heroya wound verdiler, bu hero grey seer i daldı ama avlatmadık, sonra son wound u yedi öldü. Bombacılar daha sonra canazoru da bolca vurdular son olarak da slannın ünitesini bile bombardıman ettiler. onları avlamaya çalışan skink ekibi önce ratling gun tarafından tarandı sonra MM ile katledildi.

Ortada assasinli ekip slann ı kesmeye çalıştı, slann çok yaralansada ölmedi ve sonunda bu grubu yedi bitirdi, doymadı koştu, canazoru taze kesmiş olan bsb ünitesine daldı, sonunda orda bsb ile challangeda 6-2 de öldü.

Hemen hemen oyun boyu slann lı ekipte WS 10 In 10 ve grey seer ünitesinde str  Test yada armut ol vardı. 6 larımızın da sayılmamasına karşın sanırım 5 defa büyü yapmayı başlardık ve bunlardan biri bsb avladı, diğeri In 10 slann a In test attırdı ama olmadı tabi :D

MoM: Uçarcalar, puanılarının 4 katını filan çıkarttılar tahminen
MoM2: sağ kanattaki bombacılar isteneni katıyla yaptılar.
MoM3: sol kanatta, garip bi şekilde kombat kazanan ClanRat lar.

şık maç için teşekkürler Alkım'a!
Not: 1200+ civarı bir puan farkı vardı sanırım kaça geldiğini filan ben bilmiyorum, söylendiği gibi yazdım, yine de kulede kaydı var puna farkının gerekirse diye.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #47 : Şubat 15, 2013, 09:35:06 ÖÖ »
1100+ puan farkı vardı.
Oyunun kritik anı Sağ kanattaki ikili charge yemiş clan ratlerin kaçmaması oldu. Biraz kötü zar attık, o clan ratler kaçsa daha o ünite yaşayıp sol kanada destek verecekti. olmadı olduramadı :D.

Teşekkürler eğlenceli maçtı Levent.
dey layt com and me wan go hom...