Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Daha da ucuza piyade..  (Okunma sayısı 1808 defa)

Ruhi

• E-Posta
Daha da ucuza piyade..
« : Ocak 21, 2013, 11:13:30 ÖÖ »
Alman ve Rus piyadeleri vardı firmanın, şimdi Amerikan da çıkarmış:

http://theplasticsoldiercompany.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=1_51_56_90&products_id=504

Youtube'den falan eski modellerin yapılışlarına bakabilirsiniz. Hani cidden harikalar. Bir de 18.50 pound'a fazla fazla piyade oluyor. Hani piyade ordusu için bile yeterli. İnanamadım görünce.. 5 bazooka takımı ile 145 piyade ne yav.  :o Ordu hani..
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
Ynt: Daha da ucuza piyade..
« Yanıtla #1 : Ocak 21, 2013, 11:40:19 ÖÖ »
Gerçekten inanılmazmış yalnız o kollar bacaklar yapıştırmalı ya işte orda bittim ben!

Alman deallarına filan baktım neler neler yahu dedim. Çok acayipmiş. Yalnız hep late war demiş. Ha sorun olurmu, pek olur gibi gelmedi bana.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Ocak 21, 2013, 09:10:30 ÖS »
Yav, bunu yapmaya hakkımız var mı, legal mi, ne bileyim maliye sıkıntı yaratır mı bilmiyorum da, çok ufak bir store yapsak mı kendimize? Hani yeni başlayan adama "internetten sipariş et" dememek için, "ilk minyatürünü buradan alabilirsin" tadında birşey. Ya da en azından bir katalog kitabı gibi birşey de hazırlayabiliriz...

Bu arada bu modelleri mid'de kullanmak hiç sorun çıkarmaz bence. Ama Battlefront modelleri daha bir tombik sanki, daha şirin duruyorlar. Bunlar çok cılız tek sıkıntısı o. Yoksa ben bir piyadeci olarak zamanında çok elim gitmişti...
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Ocak 21, 2013, 09:36:09 ÖS »
Yeni başlayan adam bulmak o kadar zorki. Ben artık fanatiğinden başka kimse fow oynamaz noktasına kadar geldim. :) Aylardır yapamadık. Malum boyalı ordumuz olmadığından esasında, şu hobby time'a gidip deneme maçı yapacaktık.

Hani dediğim gibi aslında oynayacak adam zaten alıyor.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain