Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Kule Sakinleri Pathfinder Society - 002  (Okunma sayısı 3015 defa)

Bay V

• Ziyaretçi
Kule Sakinleri Pathfinder Society - 002
« : Aralık 24, 2012, 07:35:23 ÖS »
Çarşamba öğleden sonra 14:30 civarı başlayacak oyun. 18:00'a kadar sürecek. Herolab ile yapılmış karakterlerinizle gelebilir ya da hazır karakterlerden birisini seçebilirsiniz. Katılacaklar önceden bildirirse sevinirim. İyi günler. (Oyun Level 1)

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
Ynt: Kule Sakinleri Pathfinder Society - 002
« Yanıtla #1 : Aralık 24, 2012, 07:47:41 ÖS »
me go me kill! karakter nası yapıyoruz fikrim yok ama, link neyin?
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Bay V

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Aralık 24, 2012, 08:22:26 ÖS »
HeroLab ile yapıyoruz abi, sen ne istiyosun bana bildiricen Mustafa ile Skype'ta yapıcan ya da. Zira Attribüttürü sistemi biraz değişik normal dnd'den.

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Aralık 24, 2012, 10:50:33 ÖS »
HeroLab ile yapıyoruz abi, sen ne istiyosun bana bildiricen Mustafa ile Skype'ta yapıcan ya da. Zira Attribüttürü sistemi biraz değişik normal dnd'den.

senin bilgisayarda varsa çarşamba yapalım?
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Bay V

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Aralık 24, 2012, 11:04:22 ÖS »
Yok maalesef daha, sen nasıl bi şey istediğini söyle, ben yapayım sonra üzerinde düzeltme yaparız. Ya da skype akar.

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Aralık 25, 2012, 12:56:25 ÖÖ »
Gimme a gunslinger bitch!
Bol dex isterim :P