Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Flames of War Tanıtım Çalışmaları (Dökümanlar)  (Okunma sayısı 1999 defa)

Ruhi

• E-Posta
Flames of War Tanıtım Çalışmaları (Dökümanlar)
« : Kasım 02, 2012, 05:35:44 ÖS »
PDF Burada

İçeriği zaten forumda var. Batu göndermişti birkaç ay önce. Sağa sola göndereceğiz birkaç döküman da, havalı olsunlar diyerek birşeyler hazırladım. Genel görsel halleri buna benzeyecekler. Yorum süper olur.

« Son Düzenleme: Kasım 02, 2012, 05:49:49 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Flames of War Tanıtım Çalışmaları
« Yanıtla #1 : Kasım 02, 2012, 05:49:35 ÖS »
Bir de nasıl reklam yapsak bilemiyorum. Hani İzmir 2.Dünya Savaşı Minyatür Oyunları Topluluğu diye bir Facebook sayfası var. Hani tüm amacı, kafalar karışmasın, oradan reklam olsun diye sanırım Batuhan ve Levent'in kurduğu bir topluluk. Onun üstünden mi gitsek, yoksa direk Kule Sakinleri mi desek cidden bilemedim. Hani Kule Sakinleri "Dernek" olduktan sonra böyle alt topluluk olması güzel mi acaba?! Hani işte öyle.. Biraz kafam da karışık. Levent ile Batu karar versinler.  Heh.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Deeyo

• E-Posta
Ynt: Flames of War Tanıtım Çalışmaları (Dökümanlar)
« Yanıtla #2 : Kasım 02, 2012, 06:33:10 ÖS »
abi ben kule sakinleri "Brand"inin kullanılması taraftarıyım.
tamam izmircon ayrı bir "brand"
ancak Tepekule savaşları afişinde de dikkatimi çekti, kule sakinleri ismi sanki 3.cül destek veren adammış gibi görünüyordu, oysa tüm işi Ruhi Aylin önderliğinde Kule sakinleri tayfası yaptı.
Dernek de oluyoruz daha ne isteriz.
 Kompartmanlaşmanın avantajını (böyle organize suc, üyeler birbirinin ismini veremesin ya da bölünürsek kolay olsun gibi bir faydacılık??) göremiyorum .
dey layt com and me wan go hom...

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Kasım 04, 2012, 02:43:53 ÖÖ »
Çok güzel olmuş, harika olmuş, okuma isteği yaratan bişey olmuş!

Bi de şu çirkin logomuzu değiştirsek........
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #4 : Kasım 04, 2012, 09:48:19 ÖÖ »
Ben de Alkım'a katılıyorum. Her yerde Kule Sakinleri kullanılsın. Dökümanın altında ki linkte Kule Sakinlerine gitsin. :P
Tomb Kings
2189+

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Kasım 04, 2012, 10:41:55 ÖÖ »
Muhteşem ötesi olmuş, ellerine sağlık abi.

Başlık meselesi, ben facebook grubunu daha rahat reklam yapabilmek adıyla kurdum, sonuçta yabancı biri sadece FoW için geliyorsa Kule Sakinleri forumuna girmektense facebook grubuna bakmayı tercih edebilir. Bir de şu var, hayal tabii ama, yarın bir gün, 5 yıl-10 yıl sonra hakikaten gelişip İstanbul'dan Ankara'dan insanlarla irtibata geçip onları da kazanmaya başlarsak Kule Sakinleri yetmeyecek, bir WW2 grubu lazım olacak. Grup şimdilik sadece İzmir'e reklam amaçlı, işler büyür de diğer şehirlere bulaşırsak gerçek anlamını kazanır.

Bence eksiğimiz şu oldu, gitmeden önce de benim önemli bir hatamdı, facebook grubunu hiç doldurmadık, boyadığımız modelleri yaptığımz etkinliklerin resimlerini güncel olarak grubun sayfasına atmamız lazımdı. Dönünce o işlerin hepsine el atarız.

Bir de benim kafamda bu "kitap kafe" tadında bir yerde tanıtım yapma işi halen var. Elbette oraya da Kule Sakinleri olarak gideceğiz, WW2 grubu asla Kule Sakinleri'nden ayrılmayacak. Buradaki tek amaç insanları ne için recruit ettiğimizi daha basit anlatmak. "Bak oğlum tank, Rommel, Normandiya, Stalingrad, 101th Airborne, koş gel!"

Benim yokluğumda FoW adına birşeyler yapan herkesi kulak memesinin arkasından öpüyorum...
"If you're going through hell, keep going."

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Kasım 04, 2012, 11:59:21 ÖÖ »
sanırım bu hafta iki gün internet iznin var :P
abi askerde akıl sağlığını korumak için iyi yöntem :)
az kaldı kasım aralık ocak yarısını bitirmişin
dey layt com and me wan go hom...