Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 11 Kasım TÜSOT Warhammer 40K Turnuvası  (Okunma sayısı 11275 defa)

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
Ynt: 11 Kasım TÜSOT Warhammer 40K Turnuvası
« Yanıtla #30 : Kasım 12, 2012, 03:41:49 ÖS »
Abi tamam da bu multi uçak ve stormlord la oyunu kazanma şansın zaten bayaa yüksek. Ben diğer üniteleri nasıl etkin olarak kullanabilirim var mı gizli bir cevher onun derdindeyim şu anda. Hala oyunda denemediğim üniteler var (flayed one, spyder mesela) bunları denemeden sırf karşıdakini döviim diye böyle bir listeyle çıkmak bana mantıklı gelmiyor. Yoksa night/doom scythe toplam 5 adet alıyorsun kimse kalmıyor ortada. Boyaması birleştirmesi bir akşam alıyor, yani sıkıntı verecek birşey yok ama bence gerek de yok  ;)

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #31 : Kasım 12, 2012, 03:54:12 ÖS »
Kimseyi bırakmayan liste yok üstat oyunda. Hani olsa olsa oynamaktan zevk almadığın liste olur hani. Ona da zaten diyecek bir şey yok. Ama cidden farklı ordu listelernine bu special karakterleri de koysan iyi olur. Garip, hoş bir hava katıyor adam.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #32 : Kasım 12, 2012, 04:18:00 ÖS »
csmden sonra uçaklar da geliyor pek bir ucuzlar bir de kendileri diğer modellere göre 25 poundumsu bişey olunca dehşet oluyor
I am Alpharius

blackwinter

« Yanıtla #33 : Kasım 12, 2012, 05:53:05 ÖS »
Bende bu sabah necron listelerine baktım. Neredeyse hepsinde var bu zibidi. Levent, al böyle oyuncakları da dışarıdan gelen olunca boş boş bakmayalım. Sürekli kural falan okumak zorunda kalmayalım yav.
+++1

Abi, ben bu su kacmasin olayina zinhar karsiyim. Su kacirin abi, kiran kirana kapisalim. Aramizda senin ordun cok kuvvetli ben senle onyamaycagim diyan cikmaz heralde. Sonucta amac oynayip eglenmek, ben sahsen cok kuvetli bir orduya karsi cozum bulmaktan da cok zevk aliyorum.

Cheese candir, yapin, yaptirin, yapana destek olun. ;) B arada ciddiyim, lutfen artik cheese ordular gorelim kulede. GW official listesine koymus derdi biz dusmez hem. :D

bir GK oyuncusu olarak şu yoruma katılmamak elde değil.

bu arada cidden kulede, en azından turnuvalarda competitive listeleri kurmalı ve turnuvada iddialı olmalıyız.   
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #34 : Kasım 12, 2012, 08:43:28 ÖS »
Tamam abiler bundan sonra special cha li listeler de yaparız np

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #35 : Kasım 12, 2012, 09:33:17 ÖS »
biz spec chardan öte ayçöree istiyoruz sankim :D
I am Alpharius

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #36 : Kasım 12, 2012, 10:21:12 ÖS »
Aliim bi kaç çörk o zaman o da nğ

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #37 : Kasım 12, 2012, 10:40:30 ÖS »
O degilde cidden bu aircron listesi baya ucuza geliyor. Hani csmden sonra butce ayarlarsam alirim diyorumda quad cannona care bulmak lazim
I am Alpharius

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #38 : Kasım 12, 2012, 11:37:44 ÖS »
Çöreğin tanesi 90 lira pek de ucuz değil aslında

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #39 : Kasım 13, 2012, 05:59:14 ÖÖ »
benim uçan kertenkele beyfendi 74 dolar ona göre gerçekten ucuz  ;D
I am Alpharius

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #40 : Kasım 13, 2012, 09:41:51 ÖÖ »
Quad gun sadece 1 uçağı durdurabiliyor aynı round 2 uçak geldimi Quad gun'ı susturuyor... ayrıca eger şu stormlord oyunda ise gece olduğundan quad gun'ın menzili 36"'e düşüyor o menzildede +2 Cover savein var yani uçak avlayamıyor... Turnuvada başıma geldi...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #41 : Kasım 13, 2012, 09:49:32 ÖÖ »
Turnuvalarda bu şehir dışından gelenler, garip işler yapınca görüyoruz cidden neler olduğunu. Geçen sefer Halil gelince resmen başka bir şey oynamıştı. Bu Quad Gun da öyle çok güçlü bir şey değilmiş uçağa karşı. Ha, uçak çok güçlü bir şey mi.. Evet, ama ona karşı oynamasını öğrenmek lazım diye düşündüm.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #42 : Kasım 13, 2012, 10:52:41 ÖÖ »
Bu arada quadgun yerine Icarus Las Cannon sanki daha iyi iş yapabilir... en azından vurdu mu indiriyor... S9 AP2 daha ne olsun... S9 ile 3+ ya galnce, 4+ ya Penetre, +1 damage chart... başına Bs5 reroll to hit veren bir farseer koydukmu iş görebilir... Bu arada bu silahlar Interceptor kuralına sahip olduklarından, hem hava hem kara hedeflerine normal bs ile atış yapıyorlar... tank avlamak için de kullanılabilir anlıyacağınız...

blackwinter

« Yanıtla #43 : Kasım 13, 2012, 01:06:16 ÖS »
Bu arada quadgun yerine Icarus Las Cannon sanki daha iyi iş yapabilir... en azından vurdu mu indiriyor... S9 AP2 daha ne olsun... S9 ile 3+ ya galnce, 4+ ya Penetre, +1 damage chart... başına Bs5 reroll to hit veren bir farseer koydukmu iş görebilir... Bu arada bu silahlar Interceptor kuralına sahip olduklarından, hem hava hem kara hedeflerine normal bs ile atış yapıyorlar... tank avlamak için de kullanılabilir anlıyacağınız...
Icarus interceptor degil ama
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #44 : Kasım 13, 2012, 01:44:50 ÖS »
Icarus da Interceptor... Benim ordumda menzilli S9 silah olmamasının açığını kapatmak için kullanılabilir diye düşünüyorum...