Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Gelince ne yapalım? MW - LW?  (Okunma sayısı 1546 defa)

Barbar139

• E-Posta
Gelince ne yapalım? MW - LW?
« : Ekim 13, 2012, 12:09:21 ÖS »
Belki erken ama gelince oyuncu kitlemizi genişletmek için birkaç maceraya girişmek istiyorum. Başarılı olur muyuz bilemiyorum zira sanırım modelci arkadaşlardan çok bir ilgi görmedik. (Gerçi modelci-oyuncu ayrımını baştan beri biliyordum ve pek de birşey beklemiyordum...) Neyse, hikaye şu, gelince yapacağımız tanıtımları hangi dönemde yapalım? MW benim halen daha çok ilgimi çekse de Normandiya Çıkarması ve Amerikan savaşları ağırlıklı LW, popüler kültür nedeniyle de insanların daha fazla ilgisini çeker diye düşünmüyor değilim. Hem bu vesileyle kendi aramızdaki kapışmalara da LW sahnesini eklemiş olalım mı?

Gerçi iki döneme de uyarlanabilen ordular kurmak ve yeni başlayan insanları da buna yönlendirmek en mantıklısı ama mesela benim de katılımımla bu yeni çıkan Starter'dan bir adet alalım mı?

Ne düşünüyorsunuz? Ben iki hafta sonra cevap yazarım ama zaten gelmeme daha da çok var :)

Erdinç'in deyişiyle Discuss!"...
"If you're going through hell, keep going."

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
Ynt: Gelince ne yapalım? MW - LW?
« Yanıtla #1 : Ekim 13, 2012, 09:00:25 ÖS »
Geçici bir heves olmadığını gördükçe insanların da hevesi artıyor haliyle. tabi bunda oyunun mükemmel kurallarının etkisi çok yüksek. fiyat ta ayrı bir faktör haliyle.

Burada LW hakkında iyi mi olur kötü mü olur diye henüz net bi fikrim yok ama en güzeli turnuva yapalım diye düşünüyorum. Bu işlerde hep turnuva can suyu. Tabi kuleye de yeni insan çekme olayı var, ondan da umutluyum biraz. sayımız arttıkça tunuvalar sayesinde FOW a olan talep de artar diye düşünüyorum.

Hatta bak şimdi tepekule savaşları ne cici oldu :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler