Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Dark Angels  (Okunma sayısı 9165 defa)

Deeyo

• E-Posta
Ynt: Dark Angels
« Yanıtla #15 : Ekim 11, 2012, 09:53:04 ÖS »
Güzel
dey layt com and me wan go hom...

Mr Lee

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Ekim 17, 2012, 09:29:28 ÖÖ »
Nice work on these so far! Congrats!

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #17 : Ekim 17, 2012, 10:05:01 ÖÖ »
Nice work on these so far! Congrats!
Welcome!
Tomb Kings
2189+

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : Ekim 17, 2012, 01:15:47 ÖS »
Onu bunu bilmem de arkaa temptaions of elminster ve making of a mage var, anılarım canlandı valla :)

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Kasım 22, 2012, 09:31:24 ÖÖ »
Teşekkürler arkadaşlar, hoşgeldin Kyle.

Aynı yavaşlıkta devam ediyorum. Bütün işler bitince, oyalanacak kesinlikle hiçbir şey bulamadığımda, bir model alıp iki boya atıyorum. Bu yöntemi uygulayınca Warhammer çok karlı ve ucuz bir hobi oluyormuş!

Fotoğraf makinem bozuldu, yaşasın blackberry'nin kamerası. Olduğu kadar artık.

Plasma cannon kullanan vatandaşı boyadım

Toplamda 3 tactical adamım oldu

Plasma silahların üzerindeki tırtıklı kısmı boyamayı öğrenmeye çalışıyorum, o yüzden plasma tutan kim varsa boyuyorum. Neredeyse öğrendim, internette benim yaptıklarımdan çok daha güzelleri var ama.

Bu adamlar da benim çok ilgimi çekiyor, hevesle boyuyorum. Zaten terminator armor dediğin kendilğinden heyecanlı bir model. Çok cool'lar lan, yapabilsem güneş gözlüğü takıcam adamların yüzüne.

Deathwing'i bilindik kemik renginde yapmak istemedim, benim çok hoşuma giden bir renk kombosu değil. Bu yüzden şirket logosu için kullandığım beyaz/griyi kullandım, bu da baya zorlu işmiş. Zor dediğim, biraz canlı görünmesini sağlamak bile kendiliğinden bir işmiş.

İşte aile fotoğrafı, Sgt. Monk ve adamları

Bu hızla eminim 7th edition gelmeden ordumu tamamlayabileceğim.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #20 : Kasım 22, 2012, 09:49:21 ÖÖ »
Erdinç çok iyi layerlar yav bunlar. Deathwing acayip olmuş..
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #21 : Kasım 22, 2012, 06:50:11 ÖS »
Buralar beyle yeşil olacak.

stalth

• E-Posta
« Yanıtla #22 : Kasım 22, 2012, 08:19:51 ÖS »

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : Kasım 22, 2012, 10:08:39 ÖS »
Erdinç Ellerine sağlık özellikle Deathwing Terminator'ler çok güzel olmuş...

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #24 : Kasım 23, 2012, 12:50:55 ÖS »
Yeşil boyarız güzel olur diye Dark Angels başlayayım dedim, Librarian'la birlikte 4. renk oldu. Yeşil var aralarda da işte farklılık olsun diye.

Kardeşimin uzay gemisine benzeyen makinesini çaldım, güzel fotoğraflar çektim bu sefer. Güzel dediğim, bir öncekiler gibi berbat değiller.

Bu vatandaşın kolunda bakır rengini denemek istedim. Bir ara almışım öyle bir boya, öyle duruyordu kutuda, tamam dedim işte adamını buldum. Bir numarası yokmuş.

Arada bu adamı da boyadım. Herifin official adı Balthasar, kafaya bak. Balthasar!

Modeller çok güzel ya, uğraşması gerçekten keyifli. Diğer yandan, bu kadar cübbeli pelerinli adamı boyamak çok zor iş, beni aşmakta.

Düzgün makine buldum, bir aile fotoğrafı daha çektim! Valla, zengin olmak lazım hemen.

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : Kasım 23, 2012, 04:11:42 ÖS »
Herolar çok şık olmuş...

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : Haziran 27, 2013, 12:56:55 ÖS »
İşte threadomancy! Dark Angels değil ama Dire Avengers var elimde. Ya hem isimleri benziyor hem bunlar da yeşil, idare edin.

Memleket yakın zamanda krize girmezse bir iki Eldar toparlayayım diyorum. Yaz vakti Kule'ye girmek çok akıl karı değil gibi geliyor bana; sonbahar civarında sahalarda karşılaşırız umarım.

Eldar çok depresif iş lan. Çingene gibi uzay gemilerinde gez, Slaanesh özellikle seni öldürmek için mesai yapsın falan, harbi depresif. Modeller güzel ama.

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #27 : Haziran 27, 2013, 02:54:29 ÖS »
Ellerine sağlık Erdinç güzel olmuşlar... Zaten ben Aspectlerin kendi renkleri konusuna karşıyım... Eldar ordusu rengareng gök kuşağı gibi çıkmamalı sahaya diye düşünenlerdenim... Tekrar eline sağlık...