Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Dark Angels  (Okunma sayısı 8375 defa)

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
Dark Angels
« : Ekim 05, 2012, 06:23:09 ÖS »
Erdinç'in son derece yavaş ilerleyen Dark Angels projesine hoşgeldiniz. Yavaş dediğim, tahminimce, baya yavaş. Koşturmanın alemi yok.

İşte ilk aile fotoğrafı:

Şimdiye kadar tek bir damla yapıştırıcı kullanmadım. Starter set kıyağı, her parça tık diye yerine oturuyor.

Dark Angels'ın birçok çekici noktası var. Bir kere fluff şahane, ilk Chapter olmanın gururu ve neşesine sahibiz. Üstüne kızılderiliyiz, Deathwing (Deathwing madafaka!) gibi acayip icatlara sahibiz, cool da cool bir ekibiz. Erkek adam patlayan silahlardan korkmaz, en manly şekilde plasma kullanıyoruz.

Bu arada yeni edition'da plasma teknolojisinin daha çok işe yarayacağını, bunun Dark Angels için pozitif bir gelişme olduğunu düşünüyorum.

Mevcut codex rezalet, benim gibi ortalama bir adamın Dark Angels oynayıp zafer iddiasında bulunması çok gerçekçi değil, ama bunlar önemsiz detaylar.

Dark Vengeance'dan çıkan adamlar çok saykolar. Genel bir "come at me bro" duruşu seziyorum, çok havalıyız lan! Gerçekten beğendim.

Bir iki renk testi yaptım, fena değiliz. Yarın Alsancak'taki hobi dükkanına uğrayıp (cumartesi açık mı adamlar?) bir iki boya alacağım, yavaş yavaş boyamaya başlarım.

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Dark Angels
« Yanıtla #1 : Ekim 05, 2012, 06:55:13 ÖS »
Cumartesi saat 19.00'a kadar açıklar..
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

blackwinter

« Yanıtla #2 : Ekim 05, 2012, 07:56:02 ÖS »
Fircana kuvvet.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ekim 07, 2012, 04:13:14 ÖS »
iyi şanslar... Senden alışkın olduğumuz iyi boyalı modeller bekliyoruz ;)

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ekim 09, 2012, 11:29:50 ÖÖ »
Modeller gerçekten müthiş, codex ile birlikte bir sürü yeni model de geleceğinden çok iyi fikir dark angles ile yeniden 40K demek. Özendim valla.

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Ekim 10, 2012, 04:01:40 ÖÖ »
Yavaş yavaş boyuyorum. Bugün Alsancak'a gittim, gereken bir iki boyayı aldım.

Aslında parça parça göstereyim nasıl boyadığımı diye fotoğraf çekmeye başladım,

ama arada fotoğraf çekmeyi unuttum.

Space marine boyama kursu, en jetinden. Wash bulamadım, siyah boyadan wash üretmek zorunda kaldım. Hiç zor değilmiş, baya da oluyormuş.

Ben bu adamları çok beğendim. Starter set falan ama çok şıklar, adamların pozları falan gayet artistik. Yalnız ben boyama işlerini unutmuşum, garip garip işler yaptım arada. HQ'lara geçmeden bir iki tactical daha boyamam lazım.

Ayrıca, sürekli yeşil boyamak sürekli kırmızı boyamaktan kesinlikle çok daha sağlıklı. Hakikaten vampir edecekti BA beni, şöyle bir sakinleştim.
« Son Düzenleme: Ekim 10, 2012, 04:08:24 ÖÖ Gönderen: mereghost »

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Ekim 10, 2012, 08:23:20 ÖÖ »
Net güzel olmuş abi. Keşke benim de paslanmışım böyle olsa :)

blackwinter

« Yanıtla #7 : Ekim 10, 2012, 08:55:49 ÖÖ »
hakkaten çok güzel olmuş. ellerine sağlık.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Ekim 10, 2012, 09:35:59 ÖÖ »
Ellerine sağlık... Süper olmuş... Her zamanki gibi...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Ekim 10, 2012, 10:55:28 ÖÖ »
Kuul! Süper olmuşlar yav.

NOT: Adamlar bir garip yav. Bikerları farklı, Termiler başka, marineler başka.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Ekim 11, 2012, 11:17:18 ÖÖ »
Bir iki model daha boyadım. Bu sefer kardeşimin süpersonik kamerasına el koyamadığım için cep telefonuyla fotoğraf çektim, bu yüzden renkler biraz ilginç çıktı. Yine de telefonla fotoğraf çekebiliyor olmamız üzerine düşünelim, teknolojiye saygılarımızı tekrar sunalım.

Bir sergeant'ım oldu, adını Adrian Monk koymaya karar verdim.

Esas merak ettiğim heriflerle biraz uğraştım. Tam bitiremedim, göründüğünden daha uzun sürüyormuş, ama şimdiden acayip badass görünüyorlar.

Şu poza bak lan! Kadınların motorsikletli adamlardan hoşlanması konseptini anlıyorum artık, çok fenalar.

Bir not düşeyim. Vitrin bölümünün altında "hava atmak için yer" falan yazmakta, bunun kötü bir açıklama olduğunu düşünüyorum. Bence herkes boyadığı adamları burada göstermeli; hem bakması eğlenceli, hem de motive edici. Lafı açılmışken, ara sıra fotoğraflı bir iki battle report yazsanız ne güzel olur..

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Ekim 11, 2012, 12:07:18 ÖS »
ellerine sağlık...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #12 : Ekim 11, 2012, 12:35:13 ÖS »
Abi süperler... Bikeların renk uyumları falan muaazam olmuş.

- Mark Twain

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Ekim 11, 2012, 01:10:33 ÖS »
Motorlar süper olmuş abi, ellerine sağlık.

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Ekim 11, 2012, 05:41:01 ÖS »
Harika gözüküyorlar, ellerine sağlık abi.