Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: [Alınık] 3.5 Edition Forgotten Realms Kitapları ve 3.5 Edition Monster Manual  (Okunma sayısı 7077 defa)

Ruhi

• E-Posta
Eh, öyle. Var mı kimsede?
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Dwolvin

• Ziyaretçi
Bende var bi tane. 55 liraya bırakırım. Temiz.

Dwolvin

• Ziyaretçi
Ruhi kusura bakma, Baran onu kazıklamaya çalıştığımı anladı, satamıyorum kitabını. Yani o satmıyomuş. Ben satıyorum aslında.... hmm....

Ruhi

• E-Posta
Ruhi kusura bakma, Baran onu kazıklamaya çalıştığımı anladı, satamıyorum kitabını. Yani o satmıyomuş. Ben satıyorum aslında.... hmm....

Kaçırsak? Hani legal olmak zorunda değil. Nasıl geldiğini umursamıyorum aslına bakarsan.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Dwolvin

• Ziyaretçi
Deal.

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
3.5 Monstrous Manuel bende mevcut... istersen getirebilirim...

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
forgotten realms campaing settings 3.5 de fotokopi olarak olması lazım ona da bir bakayım evde...

stalth

• E-Posta

Kaçırsak? Hani legal olmak zorunda değil. Nasıl geldiğini umursamıyorum aslına bakarsan.

Ben de okuyorum buraları bi farkedin :P

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Yaw başlık alınık başlığıymış... Bende Lazımsa getireyim modundaydım...

Dwolvin

• Ziyaretçi
aktif midir?

Ruhi

• E-Posta
Her şeyi buldum/aldım. Teşekkürler. Aktif değil.

- Mark Twain

Dwolvin

• Ziyaretçi
Söyleyin böyle şeyleri.