Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Mineria - Mahşer Duvarları  (Okunma sayısı 3339 defa)

Barbar139

• E-Posta
Mineria - Mahşer Duvarları
« : Haziran 05, 2011, 06:45:29 ÖS »
Batuhan - Tod Tepekumaşı (Halfling Rogue)
"If you're going through hell, keep going."

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Haziran 05, 2011, 06:50:07 ÖS »
Cık batuhan onun yeri burası değil. Daha değil en azından :D

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 05, 2011, 06:52:49 ÖS »
çok afedersiniz yakup bey ama

merdak - human fighter,
dey layt com and me wan go hom...

Barbar139

• E-Posta
Ynt: Mineria - Mahşer Duvarları
« Yanıtla #3 : Haziran 07, 2011, 08:14:12 ÖS »
Tod Tepekumaşı, İmparatorluk ana kıtasını doğusunda küçük bir ada olan Kedigözü Adası'ndan gelmektedir. Kedigözü Adası, buçuklukların Tevaril'den İmparatorluk tarafından sürülmelerinin ardından sığındıkları bölgedir. Neyse ki Tod bu sıkıcı ve üzücü zamanları yaşamadı ve bazı yaşlı buçuklukların İmparatorluk hakkındaki edeb sınırlarında dolaşan düşüncelerine sahip değil. Buçukluğumuz, eski bir arkeolog olan amcasının kitaplarından okudukları ve hikayelerde dinledikleri, diyarların geri kalanı hakkında merakını gidermediğinde yurdunu terk edip yola çıkmaya karar verir.

"Üç devin üstüne çıksan yine de onun tepesini göremezsin." demiştir birileri ve Tod'un da İmparatorluktaki ilk durağı Gümüşsurlar Kalesi olmuştur. Yol boyunca kurtarılacak prensesler aramış ancak bulamamış, ardından kalenin yakınlarındaki küçük handa hancıyı bir yabandomuzunun saldırısından kurtarmıştır. Sonuçta herşey sırayla olmalıdır, amcasının her zaman dediği (ya da demediği) gibi "Yarın bir prenses kurtarmak istiyorsan bugün önce hancıyı kurtarmalısın." Ayrıca Tod bu kasabada, İntibak Tanrısı Kambur Holi'nin üçüncü dereceden kuzeni olan Merdak adında sarhoş bir yarı tanrıyla tanıştığı için de çok mutludur.

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 14, 2011, 05:00:28 ÖS »
Şindik bu Mineria işine nasıl devam edeceğiz?

Alkım abinin bir tek haftasonu müsaittir sanırsam, haftasonu gelirim derse bir oyun atalım. Haftasonu gelemem derse ben Cuma olacak bir oyuna da kaynayabilirim belki?

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Haziran 14, 2011, 05:30:07 ÖS »
abi beni şöyle yancı olarak düşünün, ben örneğin toplam 3 hafta orjinal bir durum olmadığı sürece masaüstü oyun oynayamam.
Yani Merdak karakteri, arada oynayan bir karakter olarak hayatını sürdürür, renk verir. Örneğin belli olmaz Perşembe günü akşamı hop geliyorum ben desem oyun olur mu?
dey layt com and me wan go hom...

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Haziran 14, 2011, 07:20:33 ÖS »
Akşamları oyun oynatmıyorum ben pek. Genel olarak hafta içi gündüz. Cuma olur cuma iyi.