Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Bugün Flames of War için ne yaptın?  (Okunma sayısı 70511 defa)

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
Ynt: Bugün Flames of War için ne yaptın?
« Yanıtla #330 : Eylül 21, 2013, 11:18:11 ÖÖ »
Batu'ya ahlaksız tekliflerde bulundum!
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #331 : Eylül 22, 2013, 08:12:06 ÖS »
Early War gazıyla 5 T-26 birleştirdim. Çok şekerler.

Fowlist süper bir şekilde Rising Sun listelerini yüklemiş. Gerçi piyade için sanki daha önce FoW'un çıkardığı "Poland Invaded" pdf'i daha güzel gibi.

Early War kapışmak isteyenlere de artık cevap verebiliriz, Poland Invaded ve fowlist Rising Sun'dan her zaman liste yapıp kapınızı çalabilirim. Henüz T-28 ve BT-5 almadım ama onları da yakında tamamlarız.
"If you're going through hell, keep going."

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #332 : Ekim 01, 2013, 10:11:41 ÖS »
T-34'lerin boyanmayan son iki üyesini de tamamladık. 10 tanklık bir Company ve HQ tank artık full boyalı ve hazır.

Early War'da piyadenin 9 değil 10lu çıkması olayını da çözmek için her platoon'a ek birer takım daha base boyamaya başladım. Çılgın birkaç Early War listesi yaptım, Levent için güzel bir seçim yapacağız artık. Geldiğimde Polonya'yı bölüşemeyen Sovyet ve Alman güçlerinin çatışması kaçınılmaz olacak...

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #333 : Ekim 02, 2013, 12:55:25 ÖÖ »
Aslında tam operation barbarossa başlangıcına çok iyi gidiyor :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #334 : Ekim 06, 2013, 11:49:55 ÖS »
Bir kısım Alman'a daha sprey atıldı ve boyanmaya başlandı. İzmir'e dövüşmeye getirilecek MW Sovyet, MW Alman ve EW Sovyet listelerinde karara varıldı.

EW için puan kaçtır nedir bilemedim ama dengeli gibi görünen 1700 puanlık bir liste yaptım Levent.

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #335 : Ekim 07, 2013, 09:44:05 ÖÖ »
Uygundur abi ben de kurcalarım bişeyler. Piyadelerin boyanmasında ufak bir adım daha atıldı!

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #336 : Ekim 14, 2013, 09:32:54 ÖS »
Bugün 2. ve büyük çaplı maçımı yaptım. 1600 puanda Batuhan'ın Ruslarına karşı mücadele ettim Ari ırk Almanlar ile. Ve Yenildik tabii ama baya şey öğrendim ve oyun mekaniği kafamda oturdu iyice. Çok keyifliydi, zehir alınmıştır. Teşekkürler Batuhan&Levent abiler :)

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
« Yanıtla #337 : Ekim 18, 2013, 01:59:53 ÖÖ »
bugun ilk denemelerimi yaptim, Levent saolsun! Sabirli bir sekilde benimle 2 oyun oynadi. Ne oynadigimizi tam bilemiyorum ama bende bol bol Amerika tanklari vardi, onda cukur kazip gorev tutan piyadeler ve sonradan yardima kosan mekanize Alman birlikleri vardi. Oyunu anlamasi ve ogrenmesi cidden kolaymis, ogretende de maharet var tabii  8) Nice oyunlarda kapismak dilegiyle diyeyim.

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #338 : Ekim 19, 2013, 02:34:27 ÖÖ »
Siz oynucak olduktan sonra, bizim iki oyun göstermemizin lafı mı olur?

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #339 : Ekim 30, 2013, 03:11:02 ÖÖ »
Büyük kedilerin kalanları astarlandı, piyadeler biraz daha boyandı, 2 tane Heavy panzerspah ( 8-rad ) Tamamen bitirildi.

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #340 : Ekim 31, 2013, 06:50:24 ÖS »
Büyük kedilerin kalanları astarlandı, piyadeler biraz daha boyandı, 2 tane Heavy panzerspah ( 8-rad ) Tamamen bitirildi.

That's the spirit!

Ben de hiçbirşey yapmadım la bayadır, bilgisayar oyunlarına falan takıldım. Şu kalan süvarilere ve StuG'ların detaylarına girişeyim bari.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #341 : Kasım 05, 2013, 09:36:13 ÖÖ »
9 Tane bina birleştirdim. Binalar MDF ve mis gibi yanık tahta kokuyorlar. Yıkık olanları direk yapıştırdım, diğerlerini ne yapacağımı bilemedim. Şimdilik sadece birleşmiş duruyorlar. Taban yapmadan yıkık olanların kullanılabileceğini düşünmüyorum ama gene de çok güzel oldular.

Kocaman bayağı köy gibi bir şeyler oldu hani. :)
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #342 : Kasım 05, 2013, 07:14:50 ÖS »
9 Tane bina birleştirdim. Binalar MDF ve mis gibi yanık tahta kokuyorlar. Yıkık olanları direk yapıştırdım, diğerlerini ne yapacağımı bilemedim. Şimdilik sadece birleşmiş duruyorlar. Taban yapmadan yıkık olanların kullanılabileceğini düşünmüyorum ama gene de çok güzel oldular.

Kocaman bayağı köy gibi bir şeyler oldu hani. :)

Ellerin dert görmesin abi tuttuğun altın olsun :)

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #343 : Kasım 06, 2013, 09:21:03 ÖÖ »
2 kedi daha boyandı, panzerlerin de mürettabatı boyanarak tam boyalı hale getirildi.

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
« Yanıtla #344 : Kasım 09, 2013, 02:49:20 ÖS »
almaya karar verdigim UK Commando'lar ile Almanlarin karsisina ciktim, 3. macimi da Levent ile yaptim, saolsun.