Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Bugün Flames of War için ne yaptın?  (Okunma sayısı 70554 defa)

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Bugün Flames of War için ne yaptın?
« Yanıtla #315 : Ağustos 11, 2013, 12:05:42 ÖÖ »
Armored Rifleların tabanlarını yaptım. Flocklama kaldı. Güzel de oldular.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #316 : Ağustos 13, 2013, 11:21:40 ÖS »
BA-10M Armoured Car boyamaya başladım. Mid-war'da tank gruplarına recon lazım olursa diye...
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #317 : Ağustos 14, 2013, 03:36:48 ÖS »
Armored Rifle'ın neredeyse tamamı, Mühendisler, Staff takımı, HQ ve Observerlar tamamen bitti.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #318 : Ağustos 17, 2013, 12:08:05 ÖÖ »
Aybarsın modellere yardımcı olurken bir panter daha bitirdim, yeni boyalarımnla hasret giderdim. piyadeleri bitirmek için (wash hala yok ama napalım) heyecanlandım açıkçası.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #319 : Ağustos 23, 2013, 10:51:11 ÖS »
BA-10M'ler bitti, beşi de. Sırada kalan T-34ler veya süvariler var.

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
« Yanıtla #320 : Ağustos 25, 2013, 12:12:53 ÖÖ »
kuleye arkadasimi getiricem, FOW icin bayagi gaz verdim ama ben henuz oynamiyorum  ;D o yuzden yarin arkadasim kuledeyken icinizden biri orada olursa ve arkadasima oyun hakkinda bilgi verirse super olur. yarin aksam yani 25 agustos pazar saat 6'da kulede oluruz

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #321 : Ağustos 25, 2013, 11:33:40 ÖÖ »
kuleye arkadasimi getiricem, FOW icin bayagi gaz verdim ama ben henuz oynamiyorum  ;D o yuzden yarin arkadasim kuledeyken icinizden biri orada olursa ve arkadasima oyun hakkinda bilgi verirse super olur. yarin aksam yani 25 agustos pazar saat 6'da kulede oluruz

Levent, Ruhi! Call of Duty!

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #322 : Ağustos 25, 2013, 12:47:13 ÖS »
Ben o saatte orada olacağım.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #323 : Ağustos 25, 2013, 01:44:48 ÖS »
Tabikide ordayım! artık işi sabaha yetiştiricez :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
« Yanıtla #324 : Ağustos 25, 2013, 11:50:53 ÖS »
cok saolun Ruhi ve Levent. Bizimkileden Goksel ve Ibrahim bayagi begendi, ben de sevindim benim cevreden minyatur oynamaya yatkin kisilerin cikmasina. Ben gaza devam ediyorum  ;D

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #325 : Ağustos 26, 2013, 01:52:06 ÖÖ »
Ne demek efenim herzaman. O değilde bu aralar benim fow istatistikleri epey dip yaptı, ne yapıcaz bilemiyorum.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #326 : Ağustos 31, 2013, 12:00:02 ÖÖ »
M3 Anti-Tank birleştirdim, biraz transfer falan yapıştırdım... Ama ilginç bir şey denedik Semih ile. Kil'den yıkılmış bina yaptık. Bakalım bir şeye benziyorlarmı.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #327 : Ağustos 31, 2013, 12:40:18 ÖS »
İstanbula ordu yetiştirme çabalarıma 5 t34/85 ve 4 alman halftrack boyayarak hız kattım

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #328 : Eylül 04, 2013, 06:11:34 ÖÖ »
Elif'le birlikte piyadelere giriştik. Sırtlardaki gas mask ler ve cooking potlar boyandı.

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #329 : Eylül 05, 2013, 11:47:03 ÖS »
Neler yapmadım ki... Öncelikle 3. alman piyade base'imi boyamaya başladım, yane 2si bitti. Sonra, şu yeni aldığım Tamiya'nın texture paint zımbırtısını denedim. Şöyle diyeyim, önce hakkaten boşlukları putty ile kapamak gerekiyor. GW'ninki nasıldır bilmiyorum ama benim Hobbytime'dan aldığım böyle neredeyse baya pürüzsüz bir yüzey veriyor. Putty ile hem boşluk kapayıp hem tümsek falan yapınca üstüne bu boyadan sürünce iş çözülüyor. Bir de biraz normal boya ile karıştırmak ve baya bir sulandırmak lazımmış boyayı.

Umduğum üzere direk kuma göre daha mı kolay? Hiç değil. Daha mı güzel? Eeeeeaaaah... Bilemedim. Üstüne flock atınca daha bir adama benzeyecek diye umuyorum. Grup bitince foto gelir.