Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Bugün Flames of War için ne yaptın?  (Okunma sayısı 68961 defa)

Barbar139

• E-Posta
Ynt: Bugün Flames of War için ne yaptın?
« Yanıtla #270 : Mart 16, 2013, 10:21:04 ÖS »
3 adet KV-1 hazır...
"If you're going through hell, keep going."

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #271 : Mart 16, 2013, 10:51:02 ÖS »
3 adet KV-1 hazır...

az önce ne okudum...

ilk alman saldırısında bir kv1 birliğinin komutanı tek basına 22 alman tankı 2 artilery patlatmıs..sanırım en sonunda mermisi bitmiş...kaynak wiki..
The elves are watching

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #272 : Mart 16, 2013, 11:32:25 ÖS »
Bir sürü çocuğa transfer işlemlerini yapıp, tamamdır bunlar dedim..

Hatta resim bile çektim.

http://kulesakinleri.org/main/index.php?topic=2490.0
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #273 : Mart 19, 2013, 08:26:22 ÖS »
Uzun aylar sonra ilk siparişimi verdim, bi dolu bi sürü şey aldım, şöyle söyleyeyim, biz 10 t-34'üz, 600 puanız, artık onlar düşünsün!
« Son Düzenleme: Mart 19, 2013, 08:31:24 ÖS Gönderen: Barbar139 »

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #274 : Mart 20, 2013, 01:34:55 ÖÖ »
Uzun aylar sonra ilk siparişimi verdim, bi dolu bi sürü şey aldım, şöyle söyleyeyim, biz 10 t-34'üz, 600 puanız, artık onlar düşünsün!

EYVAH!
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #275 : Mart 28, 2013, 07:09:19 ÖS »
Eski kötü boyalı piyade ve HQnun yenilenmesi işlemine devam. Tanklar için de deneme yaptım. Fatih'in verdiği boya sökücü biraz tırt çıkarken (kusura bakma üstat) marketten alınan yağ çözücü, resin T-34'ün üstündeki boyayı diş fırçasının tek hamlesiyle yok etti. Yakında tanklara da girişeceğim.

45mm light AT ve Maksim HMGlere de flock atılmaya başlandı.

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #276 : Mart 30, 2013, 12:10:10 ÖÖ »
Modellere girişmek için mekana gittim, modellerin Özgün de kaldığını fark ettiğimde çoktan kuledeydim. Üzüntüyle geri döndüm. Bknz: akılsız başın cezasını ayaklar çeker.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #277 : Mart 30, 2013, 12:30:36 ÖÖ »
Modellere girişmek için mekana gittim, modellerin Özgün de kaldığını fark ettiğimde çoktan kuledeydim. Üzüntüyle geri döndüm. Bknz: akılsız başın cezasını ayaklar çeker.

Ne modelleri, yeni gelen birşey var mı?

2 HMG ve 45mm AT silahı tamam. Shturmovik de bitti. Boyası sökülen piyadeye girişip T-34'lere de bir ara el atacağım. (Siparişlerim de gelmedi yaw)

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #278 : Mart 30, 2013, 12:32:28 ÖÖ »
yok aynı modeller, boymaya devam edeyim hem de fare tekerini tamir edeyim dediydim.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #279 : Mart 30, 2013, 07:41:06 ÖÖ »
3 Priest birleştirdim. Bir tane de Plastic Soldier Company M3 Half-Track yaptım.

NOT: PSG Half-Tracklar hafif olmaları dışında muhteşemler. Model o kadar iyiki..
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #280 : Mart 30, 2013, 02:49:37 ÖS »
3 Priest birleştirdim. Bir tane de Plastic Soldier Company M3 Half-Track yaptım.

NOT: PSG Half-Tracklar hafif olmaları dışında muhteşemler. Model o kadar iyiki..

Yine içine metal atmayı düşünüyorsan ben de fazladan metal olması lazım üstad.

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #281 : Mart 30, 2013, 06:43:56 ÖS »
PSC siparişim geldi. 5 T-34, 5 ZIS-5 Truck ve 5 BA-10M Armoured Car geldi.

Hepsinden birer tane birleştirdim;

T-34; paletler dışında çok bir sıkıntısı yok. Paletlerdeki olay üst ve alt kısım olarak çıkmaları, ortada tekerlekler var. Tekerlekler üst ve alt paletlerin tam birleşmesini engelliyor iki palet arasında can sıkıcı 1mmlik bir fark kalıyor. Bir şekilde olayı çözdüm ama sıkılmadım değil.

BA-10M; farlar dışında güzel. Farlar adamı öldürür, minicikler ve güya snap fit olmaları gerekiyor, ne yazık ki aslında değiller ve yerlerine yapıştırırken çok sıkıntı çıkarıyorlar.

ZIS-5 Truck; yine fena değil ama birkaç yerde yine snap fit olmama olayı var. Falçatayla küçük rötüşlar ve gerektiğinde patex olayı çözüyor.

Sonuç; uğraştırıyorlar. Battlefront'dan ucuz olmalarını bi dolu plastik parçayı birleştirirken çekilebilecek eziyetle dengeliyorlar.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #282 : Nisan 01, 2013, 11:37:03 ÖS »
Priestleri bayağı boyadım dün. Bugün de staff teami birleştirdim.

NOT: Levent bunlar, shermanlar gibi değiller yav (balon gibi). İçine bir şey koyacak yer yok. :)

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #283 : Nisan 05, 2013, 12:52:33 ÖÖ »
KV-1'lerin arkasına Tankodesantniki olarak Razvedki Crew yerleştirdim.

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #284 : Nisan 09, 2013, 07:58:44 ÖS »
Eski T-34lere ve T-70lere boya çıkarma işlemi yapıldı. Razvedki Crew'den çıkan 50.cal AA MG'lerin bizim AA'lar olarak convert edilmesi işlemi de fiyaskoyla sonuçlandı, bir türlü makinalı tüfeklere destek bölmesi yapamadım, yaptıklarım da çok kötü oldu vazgeçtim.

FoW'un kendi sitesinden verdiğim 6 adet dhsk AA mg siparişimi adamların "out of stock" diyerek göndermemeleri de beni benden aldı. Hani Battlefront deposunda bu modellerden bulunamadı mı hiç bilemedim... Gerçi en azından diğer siparişleri göndermişler, yine Corvus Belli'den iyidir...