Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Bugün Flames of War için ne yaptın?  (Okunma sayısı 70526 defa)

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Bugün Flames of War için ne yaptın?
« Yanıtla #105 : Mayıs 24, 2012, 08:29:05 ÖÖ »
Bir 1/87 ev daha boyandı bitti. Şirin oldu. :)
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #106 : Mayıs 24, 2012, 01:09:37 ÖS »
zırhlı mobil Anti air lar 3 e tamamlandı!
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #107 : Mayıs 26, 2012, 11:24:43 ÖÖ »
1 adet sdkfz 233/8 (7.5cm) heavy aufklarungs bitirdik. Nedir derseniz biz de bilmiyoruz zira mid de var olduklarını sansalar da yoklar.

2 adet sdkfz 231 6 rad Heavy panzerspah bitirdik. Recon olan bu abiler çok güzel armoured car lar tipleri filan çok acayip :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #108 : Mayıs 26, 2012, 12:39:40 ÖS »
Bir daha birleştirmeye başladım.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #109 : Mayıs 27, 2012, 07:57:36 ÖS »
sdkfz 221 (mg) Denen armoured car a giriştim, nasıl olması gerektiğine emin olmadığım için yarıda bıraktım.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #110 : Mayıs 27, 2012, 10:25:49 ÖS »
Evi bitirdim, Kule'ye koydum.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #111 : Haziran 02, 2012, 12:42:29 ÖÖ »
Piyadeleri boyamaya devam, 2. gruptan tek takım kaldı boyanacak, sonra hepsine flock.

Dün Fatih vs Ruhi deneme maçı yaptık, Fatih Rus tanklarıyla ilk zaferini aldı, hem de SU-85'lere hiç gerek olmadan, adam baya 76mm topu olan T-34'lerle Panzer IV avladı.

Bugün de Nihan vs Fatih oynadık. (Nihan'ın oynayacağı ilk minyatür oyunun FoW olacağı aklıma gelmezdi.) Piyade görmek istediler, Nihan'ın Almanları korkmadan move at the double ile üslerine koşan Rusları biçti...
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #112 : Haziran 02, 2012, 11:14:59 ÖS »
4 Dönüm tarla yaptım.. :)

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #113 : Haziran 02, 2012, 11:46:21 ÖS »
sdkfz 221 (mg) yi başka bi modelden mg çalarak bitirmiştim. Bu gün 3 adet tel ördüye giriştim %70 bitti, çokta güzel oldular! Bunlardan sonra sırada kamyonlar onlardan sonra BMW motorsikletler var. Bunlar bittiğinde tigerlar gelmemiş olacağından boyamaya girişebilirim artık.

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #114 : Haziran 03, 2012, 10:27:54 ÖÖ »
sdkfz 221 (mg) yi başka bi modelden mg çalarak bitirmiştim. Bu gün 3 adet tel ördüye giriştim %70 bitti, çokta güzel oldular! Bunlardan sonra sırada kamyonlar onlardan sonra BMW motorsikletler var. Bunlar bittiğinde tigerlar gelmemiş olacağından boyamaya girişebilirim artık.

sdfkz ne? garip bir online yazılı gülme şekli mi?
dey layt com and me wan go hom...

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #115 : Haziran 03, 2012, 10:49:54 ÖÖ »
Sonderkraftfahrzeug (abbreviated Sd.Kfz., German for "special purpose vehicle" or "special ordnance vehicle"). ;D
Tomb Kings
2189+

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #116 : Haziran 05, 2012, 09:43:42 ÖÖ »
Dün birkaç terrain çalışması yaptım.

- Şu 4 dönüm tarlaya bitirdim. Hoş olmuşlar ama duvarları, vs. gibi sınırları olmadığı için bir miktar sığ ve çirkin duruyorlar diye düşündüm.

- Bir miktar daha tarla çalışmasına başladım. Bunları sınırları belli olacak şekilde yapacağım.

- Tahta kütüklerle güçlendirilmiş bir tepecik siperi yaptım. Tutkal ile o ufak tahtalar ne kadar yapışıyorlar denemek için yaptım özünde.

- Yeni bir yola başladım. Batu'nun yaptığı yol süper, ama kırılmaya başladı diye bir tane daha olsun dedim. Astarladım falan.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #117 : Haziran 05, 2012, 10:17:04 ÖÖ »
Abi eline sağlık :)

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #118 : Haziran 05, 2012, 02:30:39 ÖS »
Harikasın!

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #119 : Haziran 07, 2012, 10:36:32 ÖÖ »
2. piyade grubuma kar flockları da atıldı, sprey vernik kaldı sadece.

Heavy Mortar grubuna siyah sprey atıldı. İlk mortar boyanmaya başlandı, base'in çok boş kaldığı görülünce değişik fikirlere gark olundu...