Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Bugün Flames of War için ne yaptın?  (Okunma sayısı 70705 defa)

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
Ynt: Bugün Flames of War için ne yaptın?
« Yanıtla #90 : Mart 07, 2012, 05:54:50 ÖS »
Zaten limit yüzünden hepsi sığmamıştı seninle de veririz ne olcak :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #91 : Mart 12, 2012, 09:01:44 ÖS »
Breakthrough Gun ve Bunker Buster özelliklerine sahip, üstün Sovyet teknolojisi ürünleri, yoldaş işçilerin büyük emeklerinin ürünü, Heavy Assault Gun Company olarak işlev görecek olan 2 SU-152 birleştirildi.

Front 7, Side 6, Top 2
RoF 1, Antitank 13, Firepower 1+

Ne iş yapıyor hakkaten çok merak ediyorum, ilk fırsatta sahada görmek için de sabırsızlanıyorum.
"If you're going through hell, keep going."

Rhonanthor

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #92 : Mart 12, 2012, 11:57:45 ÖS »
Firepower +1 genelde inanılmaz ego tatminine yarıyor sadece,benim sIg'leri hatırla.

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #93 : Nisan 29, 2012, 01:16:35 ÖÖ »
tankların yanına hareketli uçaksavar desteğimizin ilki bugün tamamen hazır hale geldi, diğeri silahı hariç hazır. 3.sü henüz paketinde hala. SDKFZ 251/10C modeli command aracımız da hazır :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #94 : Mayıs 06, 2012, 11:36:02 ÖS »
War games illustrated dergisini inceledim, çok süper bir dergiymiş, her yanı dolu, her yanı okunası, doya doya bakılası bir dergi. Kuzey afrikadaki bir savaşın da gerçek taktikleri, haritaları ve FoW bünyesinde oynanışını gösteriyodu.

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #95 : Mayıs 07, 2012, 12:16:43 ÖÖ »
İki Wargames Illustrated dergisi de kaçırıldı, okundu, hatip edildi en kısa zamanda kuleye bırakılacak.

Bir piyade grubunun daha boyaları söküldü. Flockları sökmek için bıçak metodu kullanıldı. (Flocklu yüzey bıçak ile havuç doğrar gibi doğranır ve flocklardan kurtulunur :)) Piyadeler "Battle Hardened" modelleri ile birlikte tabanlarına yerleştirildi hatta iki takım boyandı bile...

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #96 : Mayıs 09, 2012, 09:31:30 ÖÖ »
Shturmovik'lere girişildi, bir tanesi birleştirilip flight stand üstüne kondu, çok şık görünüyor çok beğendim. Tez zamanda boyayım getireceğim...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #97 : Mayıs 16, 2012, 11:47:32 ÖS »
5 Sherman'ı da spreyledim. Bir de Flames of War minilerinin üstünde Valejo kullanın yazıyor diye gittim birkaç tane Valejo boya aldım. :)
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #98 : Mayıs 17, 2012, 01:07:36 ÖÖ »
umarım olive green almışsındır (valejio'dan) siyah astar üstüne olive green çok yakışıyor... hani ben kendiminkileri öyle boyadığımdan demiyorum... :)

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #99 : Mayıs 17, 2012, 11:26:48 ÖS »
Bu üç tanesini boyadım. Abi aslında şöyle yaptım. Siyah astardan sonra, FoW kitabında ne boya yazıyorsa onu aldım.

Üstünde de Brown Violet yazıyordu. :) Ben de onu attım.

Hani attım, bir şeye benzedi ama... Neyse işte öyle. Gelince bakarsın neye benzediğine abi. Bir de boyayacak ayrıntı bulamadım. Şu Transfer hikayesi lazım galiba yav.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #100 : Mayıs 20, 2012, 11:01:39 ÖS »
MG'ler bitti. Mortarlara girişildi.

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #101 : Mayıs 20, 2012, 11:11:54 ÖS »
Adam derinden güç topluyor, sessiz sessiz...

Adamsın Deniz =)

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #102 : Mayıs 20, 2012, 11:16:24 ÖS »
Dur şu CSM'leri satabilsem bütün kulenin aklı çıkacak.

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #103 : Mayıs 21, 2012, 07:40:57 ÖÖ »
Dur şu CSM'leri satabilsem bütün kulenin aklı çıkacak.

+1!

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #104 : Mayıs 23, 2012, 09:53:03 ÖÖ »
2 Sherman'ı daha boyadım. 5'i de bitmiş oldu böylece. Hani zaten neredeyse tek renk atıldığından, çok basit oluyor. Merakla ve heyecanla American decallarını beklemeye devam ediyorum.

- Mark Twain