Savaş Çekici > Flames of War

Bugün Flames of War için ne yaptın?

(1/88) > >>

Azactoth:
"PANZER COLOURS Vol I- Camouflage of the German Panzer Forces 1939-1945" isimli kitap bulundu indirildi okunaya başlandı... ilk StuG G modeli önce Dark Yellow a boyandı, sonra  Devlan Mud ile Wash'landı...

Azactoth:
kitabı okuyunca farkettim ki dark yellow 1943 yani late War dönemindeki komuflajmış... mid war sırasında tanklar gri renkliymiş... burdan yola çıkılarak ikinci stuG G rusya kışına göre oyandı kar flock ile flock landı... en kısa sürede siteye koymaya çalışırım... ;)

Ruhi:
Guastatori (Demolisher) Pioneer takımını sarılamaya başladık.. :)

Azactoth:
Can'ın modelleri ile pionier takımı ile Amerikalılara karşı bir oyun oynadım... Almanların yüksek skill lerini kullanarak savaştan hiç model kaybetmeden çıkmayı başardım... Oyundan öğrenilenler...

-HMG Rules...

- Eğer sayıca düşmandan azsan ve düşmanla aynı yada daha uzun menzilli silahlara sahipsen cephe savaşı en mantıklısı...

- Roket atarlar piyadeye karşı iyi iş çıkarıyorlar...

- en az 4 birliğin olmalı ki ikisi objektiflerini korurken diğer ikisi ile gerekirse yürüyebilesin...

Ruhi:
Guastatori (Demolisher) Pioneer takımlarını bitirdik gibi. Biraz highlight kaldı. Sonra topraklama ve flocklama.. Yarına artık. Sonra doğu cephesine göndereceğiz.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git