Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Lig ardından  (Okunma sayısı 3879 defa)

vace

• Moderator
  • My will be done!
Lig ardından
« : Haziran 18, 2012, 09:32:56 ÖS »
Bir ligi daha bitirdik. Nesini beğendiniz nesini beğenmediniz? Roster olayı nasıl olmuş(açıklık, kapalılık, değişiklik? Bir dahakine grup olayı olmasa daha iyi gibi çok what if sıkıntısı hissettim(zaten 1 hafta daha uzardı). Bir iki yorum alırsak güzel olur.

Herkese teşekkürler,
Tomb Kings
2189+

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
Ynt: Lig ardından
« Yanıtla #1 : Haziran 18, 2012, 09:40:08 ÖS »
Roster kısmını çok beğendim. Belki bir dahakine ilk turdan sonra (ve bu ligi de göz önüne alarak) swiss benzeri bişiy yapılabilir diye düşündüm sadece.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 18, 2012, 10:26:10 ÖS »
valla turnuva yada lig roster nasıl yapılmalı kafamda oluştu.

eksik olarak pek bişey göremedim.

kendi adıma şansızdım beklemediğim iş yoğunluğundan yarı final şansını leventle deneyemedim.
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Haziran 19, 2012, 01:48:14 ÖÖ »
Bi sürü heyecanla takip ettiğimiz maç oldu, wood elf show izlerken bir anda işler dwarf cümbüşüne dönüştü. Elinize sağlık :)
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 19, 2012, 08:49:12 ÖÖ »
Yav, elimize iki fantasy minyatürü deydi. Güzel oldu. Teşekkürler Veysel.

- Roster olayı benim hoşuma gitti.
- Minyatür olayı da süperdi.
- Gruplar sonra final olayı da süperdi diyorum. Sadece ufak bir ekleme olarak final maçı belki 3 üzerinden olabilirdi.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Haziran 19, 2012, 09:41:21 ÖÖ »
Ellerine sağlık Veysel... Gayet güzel bir lig oldu... Yanlız Wood elf olarak bir ricam var bir dahaki Ligi 2250 değilde mümkünse min 2300 gibi yapsak hata 2500 daha bile güzel... Bizim rare oyuncakların puanları sebebiyle atıyorum 10-15 puan için iki treeman yada bir büyücü + bir lord level savaşçı alamamak gibi problemler yaşadım listelerimde de ;)

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Haziran 19, 2012, 10:42:08 ÖÖ »
Eline sağlık veysel.

Puan aralığı konusu ilginç oluyor. her ordu, bana göre, puan aralığında eşit derecede güçlenmiyor.
Örneğin cüceler puan aralığı arttıkça aşırı güçlenen bir ordu değil.
Oysa Warriors of Chaos gibi bir orduda 20 yerine 25 WoC çıkabilmeleri bile oyunu etkiliyor.
Ancak elbette Turnuvayı düzenleyen bilir.
dey layt com and me wan go hom...

vace

• Moderator
  • My will be done!
« Yanıtla #7 : Haziran 20, 2012, 12:15:53 ÖÖ »
Minyatür zorunluluğu getirilince puanında biraz aşağıda olması daha iyi geldi bana...

Ben teşekkür ederim katıldınız oynadınız... Hep beraber eğlendik sonuçta.

Daha nice liglere diyelim. ;)
Tomb Kings
2189+

blackwinter

« Yanıtla #8 : Haziran 20, 2012, 09:33:17 ÖÖ »
hazırlayanında oynayanlarında ellerine sağlık. bu sayede şimdiye kadar hiç maç yapma fırsatım olmayan arakadaşlarla da karşılaştım. kısa sürede bir sürüde maç yapma fırsatım oldu.

puan 2500 olsa sanki daha şık hareketler olabilirdi sahada. ama tabi model kısıtıda ayrı büt durum.

alkım a tekrar tebrikler... 
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Haziran 20, 2012, 01:23:24 ÖS »
Bu arada öneriler filan var ama hiçbirimizin beğenmediği bir kısım yok heralde.

Eline sağlık Veysel. Tertemiz oldu.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler