Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 10 Haziran TÜSOT Turnuvası'nın Ardından  (Okunma sayısı 3010 defa)

Ruhi

• E-Posta
10 Haziran TÜSOT Turnuvası'nın Ardından
« : Haziran 10, 2012, 09:47:50 ÖS »
Süperdi yav. Hep çok eğlenceli geçiyor bu turnuvalar. Gene acayip keyifliydi. Bittik, tabi o başka. Çok yorucu malum. Ayrıca Timur'un gelmesi gerçekten büyük şanstı diye düşünüyorum. Renk kattı paşam.

Onun dışında benim için günün olayları sırasıyla; sabah sabah daha önce hiç oynamadığım bir orduyla turnuvaya katılmam ve Semih'in beni oyunu kazanamayacağımı anlayıp, oyunu kendi kendine kaybetmesiydi. (6-6 atarsa dert olacaktı. 6-6 attı, sonra reroll 6-6. Bir eşyayı kullanmayı  da unutmuşta o da başka bir hikaye.. Olacak iş değil hani. Böyle son woundu kalmış Seer gitti yani. Siz anlayın.)

Grey Knightlarla katıldım. Gururla söyleyebilirimki, Land Raider patlamadı. Acayip işler yaptı. Özellikle Timur'a karşı oynadığım oyunda her eskiyen 40K'cının hayalini yaptım. Masanın ortasından Raider'ı sürdüm yol üzerinde 18", içinden çıkardım Terminatörleri, bir giriştim. Patlayan, cart curt. Akabinde Necron ordusu bir anda Land Raider ve Termilerden uzaklaşmak adına sağa ve sola uzaklaştı. Bıçak gibi kestik hattı, terim yerindeyse. Acayip havalıydı. Sonra, Termi'ler öldü falan ama.. Hani kuuldu.

Miniler için Salih ve Yakup'a bir sürü teşekkürler.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

blackwinter

Ynt: 10 Haziran TÜSOT Turnuvası'nın Ardından
« Yanıtla #1 : Haziran 10, 2012, 11:20:51 ÖS »
Ellerinize saglik arkadaslar. Herkese tebrikler.

Ruhi imzamdaki sozu tuttugun icin sana ozellikle tesekkurler.

Die xenos.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #2 : Haziran 10, 2012, 11:57:21 ÖS »
Hadi geçmiş olsun. ellerinize emeklerinize zarlarınıza sağlık. Kazanan kim bilmiyorum ama tebrikler. Ha Timur da renkli adam, evet. ;D
Tomb Kings
2189+

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #3 : Haziran 13, 2012, 06:48:47 ÖS »
Bu ayki Level da İstanbul'daki Tüsot turnuvası hakkında yazı vardı bizim turnuva hakkında da olsa güzel olur değil mi? Yazan Ertuğrul Süngü...
Tomb Kings
2189+