Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Flames of war için nereden model sipariş edilir ?  (Okunma sayısı 8866 defa)

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
Ynt: Flames of war için nereden model sipariş edilir ?
« Yanıtla #30 : Aralık 12, 2012, 07:17:28 ÖS »
yani is an army barracks demelerinin nedeni nedir?

ha anlamamışım ben onu :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #31 : Aralık 17, 2012, 12:56:07 ÖS »
forged in battle 5 gün içerisinde siparişimi yollamış çok mutlu oldum. Muhtemelen yeni yıla kalır ama bneim hala umudum car belki ptt daha çabuk getirir. :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #32 : Aralık 18, 2012, 01:49:44 ÖS »
forged in battle 5 gün içerisinde siparişimi yollamış çok mutlu oldum. Muhtemelen yeni yıla kalır ama bneim hala umudum car belki ptt daha çabuk getirir. :)

İnanılmaz ama geldi! bu kadar çabuk olmasını hiç beklemiyodum! Çok şık gözüküyolar ve neredeyse kullanıma hazırlar. Ağırlıkları da fena değil gibi gözüküyo. Bu akşam zor ama becerebilirsem kule ye gidip yapıştırıp astarlıycam. Zaten çok çabuk olacak gibi bir his var içimde, battle ready serisi nasıldır onu merak ettim bunları görünce :D

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #33 : Aralık 19, 2012, 08:51:46 ÖS »
Modeller gayet başarılıymış, baseleri medium baselerden biraz daha küçük ama oyun kuralları açısından zaten piyadeler hariç baselerin bir önemi yok. görüntü olarakta bir çıkıntılık yapmyacaklarını düşünüyorum. Modeller de gayet temiz gayet güzel, çapaksız filan gayet kaliteliymiş yani, tavsiye ederim gözümü kırpmadan.

Edit: %35 daha ucuza geliyorlar hatta diğer sitelerin indirimlerine katarsak daha da çok çünkü fow modelleri genelde pek indirime girmiyor.
« Son Düzenleme: Aralık 19, 2012, 08:58:58 ÖS Gönderen: DNA Maniac »

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #34 : Kasım 11, 2013, 03:07:46 ÖÖ »
Konuyu hemen hortlattım!

http://www.gamesofwar.net/  daha önce sipariş verip hızlarından memnun kaldığım site, şimdi batuhanın önerdiği sitede aradığım minyatürü bulamayınca epostaları araştırdım, kontrol ettim;

%15 indirim + Free shipping! gerçi bakınca hesaplama farklılıkları dolayısıyla firestormgames le aynıya geliyorlar, sadece bunun free shipping için herhangi bir fiyat kısıtlaması yok.

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #35 : Nisan 12, 2014, 04:55:42 ÖÖ »
Firestorm a lanet ederekten wayland bakınmaya başladım, in stock olmayan 3-9 gün dedikleri modellerden sipariş eden varmıdır? varsa ne kadar sürdü vs.

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #36 : Nisan 13, 2014, 04:10:45 ÖS »
Stok problemi muhtemelen her yerde vardır abi. In Stock olmayan ürünü sipariş ederken iki defa düşünmek ve birkaç ay beklemeye, halen gelmezse siparişi iptal edip hediye çeki istemeye hazırlıklı olmak gerekiyor. Problem ne kadar Firestorm'dan kaynaklanıyor bilemedim, Infinity'de de in-stock olmayan bir sürü şey var aynı hafta kargoya veriliyor ve elimde oluyor.

bkz: Official Flames of War dükkanı olmayan ülkede yaşamak...
"If you're going through hell, keep going."

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #37 : Nisan 14, 2014, 01:42:29 ÖÖ »
ne bileyim abi gerçekten 3 aydır stock yenilemesi yapılamadığına inanamadım açıkçası. tam 3 ay yaw, makul değil yani.