Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Flames of war için nereden model sipariş edilir ?  (Okunma sayısı 8867 defa)

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Flames of war için nereden model sipariş edilir ?
« : Haziran 06, 2012, 01:08:47 ÖS »
Amerikan Rifle Company sipariş etmeyi planlıyorum. Ama nereden sipariş verilir ?

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Flames of war için nereden model sipariş edilir ?
« Yanıtla #1 : Haziran 06, 2012, 01:25:28 ÖS »
Maelstromgames'de in stock ise Maelstrom iyi bence (20 Pound sınırı var free shipping için. Eğer düşünürsen ve sınıra takılırsan ben de bir şeyler ekleyebilirim).

Bundan başka Triple Helix sanırım en iyisi. Bizim Levent'ler hep oradan alıyorlar. Ben de sipariş ettim, ama henüz gelen giden yok.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 08, 2012, 12:12:41 ÖÖ »
Yurt dışından minyatür sipariş etmenin acılı kısmı. Ben triple Helix ten söylüyorum ama sadece mailleştiğimiz insanlar pek iyi diye. Şu var harika diyemiyorum.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Haziran 08, 2012, 12:41:51 ÖÖ »
maelstorm işi canımı sıktı :(

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 08, 2012, 09:30:04 ÖÖ »
Flames of War'un kendi sitesinden versek? Ne kadar shipping alıyorlar, kaç günde geliyor, nedir olay bilen var mı?

Çok kaçmayacaksa birlikte birşeyler söyleyelim...
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Haziran 08, 2012, 09:55:55 ÖÖ »
Ben de denemeye değer diye düşünüyorum.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Haziran 08, 2012, 10:01:23 ÖÖ »
Onu deneyelim, olmazsa;

Öneri;

Ben Temmuz ortasında Viyana'ya gideceğim. Oradaki distribütörle konuşup Ruhi'nin mailini vereyim, toplu siparişler için konuşayım.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Haziran 08, 2012, 10:42:58 ÖÖ »
Shipping net 10$ görünüyor. Üç, beş denedim hep aynı rakam çıktı karşıma.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #8 : Haziran 08, 2012, 11:02:19 ÖÖ »
Ben gümrükte sorun çıkar mı onu bilemedim asıl;

Neyse, ben net adres veremiyorum, Haziran ayı sonu işten çıkacağım Temmuz'da neredeyim belli değil. Ama deneme siparişi babında bir şeyler vermek istiyorum;

Birileri vereceği siparişe bunları da ekleyebilir mi?

1 paket SU422 Zis-5 3-ton truck (x2)
1 paket SU748 Razvedki Crews (late)

Not: Sipariş verildiği an para-çokomel'i çalıştırırım...

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Haziran 08, 2012, 02:20:45 ÖS »
kendi sitesiyle ilgili sıkıntı bize $ üzerinden satış yapıyor olması fakat kur farkından dolayı bu £ ile alışverişe göre epey daha pahalıya geliyor.

GBX11 8.8cm FlaK36 Battery 65$=119,6TL + 17,4 şipping (bu tabi tek sipariş vermeyeceğimiz için daha makul olacak)     = 137
RRP:£38.00 You Pay:£34.20 = 97,47 (indirimsiz olsa 108,3tl olacaktı.) + loyaty indirimi takribi %2.                               = 95,52

Tabiki muhtemelen fow dan söyleyince aynı gün içerisinde kargoya veriyolardır filan.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Haziran 08, 2012, 03:54:53 ÖS »
Abi senin matematiğin baya kötüydü di mi? :)

Kur farkında sıkıntı yok. Hatta şu an en ideali dolar kuruyla sattıkları;

Online Store'da ilk çıkan ürün, Hurricane II
11 GBP (x 2,86) = 31,46 TL
17 USD (x 1,83) = 31,11 TL
14 EUR (x 2,29) = 32,06 TL

Dert kur farkında değil, shipping ve maelstrom indirimi işleri ucuzlaştırıyor. Maelstrom son zamanlarda yalan oldu gibi, Triple Helix getiriyor ama uzun sürüyor. Ben FoW sitesinden denemeye varım, tek dert, benim yerime sipariş edecek birisi lazım...

Edit: Kimse çıkmazsa Nihan'ı dürteyim bakalım...
« Son Düzenleme: Haziran 08, 2012, 03:58:26 ÖS Gönderen: Barbar139 »

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #11 : Haziran 08, 2012, 04:35:47 ÖS »
Batuhan sen adres benim iş yerini ver. Her türlü orada adam var alırlar. ;) Tek dert adres ise...
Tomb Kings
2189+

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Haziran 08, 2012, 05:01:20 ÖS »
hesapları ben değil hesap makinası yapıyo.
Aynı kurdan tekrar...
38£=108,68
65$=118,95

Bu almayı düşündüğüm bir paket. 88. flak battery tüm seti
137,25 fow fiyatı.
95,524 THX fiyatı.

42 lira nedir ki diyebilirsiniz herzaman fakat hesap doğru.

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #13 : Haziran 08, 2012, 05:22:57 ÖS »
Doğru diyorsun, bazı ürünlerde dolar için biraz daha yüksek bir fiyata geliyor. Hurricane II'de gelmiyor ama senin Flaklarda geliyor. Flak 38 Sterlin ve 65 Dolar, biri 108 biri 118 TL oluyor. 10 TL'lik fark Triple Helix'in Flak'ı 34,20 sterlin'den satması ve shipping almaması ile daha da büyüyüp 40 TL'ye varıyor.

Şu Fatih'in dediği araç çoğaltma işine girmek lazım :) Maelstrom yalan oluyor, THX de giderse elde bişey kalmayacak...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #14 : Haziran 13, 2012, 06:08:50 ÖS »
6 Haftadır birkaç sipariş bekleyen birisi olarak, ve ikisi de daha yola çıkmadığından birkaç satır daha yazayım:

- Triple Helix Games
En az Maelstrom kadar kötüler. Adamlar bir ara "on hold" koyduk dediler. Hani supplier'dan malzeme getireceğiz(Malzemenin ellerinde olup olmadığı satış sayfalarında yok) falan diye eklediler. On hold hala sanırım. Order durumunu bile göremiyorum siteden. 4 haftadan fazla oldu. Ne kadar zor olabilir bilemedim. Kesinlikle siparişe deymez bence.

- Maelstrom Games hakkında da bir iki nefret kusayım.
Adamlardan bir tane "order now" olan malzeme söyledim. Siparişten sonra "out of stock" oldu. Adamlara yazdım. Boşverin malzemeyi, diğer parçayı gönderin vazgeçtim parasından falan diye. Yok. Hala durum aynı: "processing".
Doğrusu 2 oyun minyatürü alacağım için 10 e-posta yazmak canımı sıkıyor. Oyunu oynayacağız, oynayamıyoruz. Muazzam bozuldum.

Bundan sonra sipariş:

- Ebay! En iyisi ebay gibi görünmeye başladı bana. Bari adam göndermezse malzemeyi '-' puan alacağından, daha özenli. Sadece 3-4 pound oynuyor öyle 30 poundda. Hani bu geri zekalı e-posta trafiğinden se 8-9 lira fazla vermek daha doğru diye düşünüyorum.

- Belki official site. Shipping acayip değil. Ayrıca Tax indirimi falan yapıyorlar galiba.
« Son Düzenleme: Haziran 13, 2012, 06:20:09 ÖS Gönderen: anchorite »

- Mark Twain