Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Yarı finaller  (Okunma sayısı 3785 defa)

vace

• Moderator
  • My will be done!
Yarı finaller
« : Haziran 02, 2012, 12:05:39 ÖS »
B grubu maçlarını tamamladı.
Alkım birinci olarak A grubunun 2. sini bekliyor(Hadi Levent, hadi Özgün).
Salih te bu grubun ikincisi oldu ve Semih ile maç yapmaya hak kazandı(Yakup ile yaptıkları maç draw daha sonraki kıstas VP olduğu için Salih 2. oldu).

Rosterlarda istediğinizi değiştirin ve kapışın. ;D

Draw diye bir sonuç beklemediğimizden VPsi çok olan maçı almış sayılacaktır.
« Son Düzenleme: Haziran 02, 2012, 12:08:25 ÖS Gönderen: vace »
Tomb Kings
2189+

Deeyo

• E-Posta
Ynt: Yarı finaller
« Yanıtla #1 : Haziran 02, 2012, 02:03:51 ÖS »
Rosterları komple mi değiştirebiliyoruz?
dey layt com and me wan go hom...

vace

• Moderator
  • My will be done!
« Yanıtla #2 : Haziran 02, 2012, 02:32:04 ÖS »
Rosterları komple mi değiştirebiliyoruz?

Evet.
Tomb Kings
2189+

blackwinter

« Yanıtla #3 : Haziran 09, 2012, 11:21:33 ÖS »
09 haziran cmtesi

Asrai (semih)- druchii (salih)

Druchii 850 pts- asrai 434 pts
Minor victory
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

vace

• Moderator
  • My will be done!
« Yanıtla #4 : Haziran 09, 2012, 11:26:03 ÖS »
Yenilmez Semih kuzenlerine yenilmiş hidra ejderha mı yedi noldu anlatın...
Tomb Kings
2189+

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Haziran 10, 2012, 12:59:39 ÖÖ »
Ters köşe yapıp Ejder yerine bol okçu ile çıktım...Salih te full İnfantery çıkmış... Ama oyunu kazandıran Hydra oldu.... 90+ ok attım ve sadece 3 wound verebildim sonunda Amber spear ile öldürebildiğimde sol kanadımı olduğu gibi çökertmişti... Hani gerçekten bu kadar kötü zar attığım nadir gün olmuştur (benim için bile) 3d6nın büyük ikisinde (toplam) 4 atmak, 2 d6 ile 6 atamamak , hidraya regenini kaybettikten sonra yaptığım 33 atışla (en kötü hali 3+hit, 5+ wound) sadece 2 wound verebilmem, HodA için 3d6 ile 6 atmam , Son kalan 4 Repetercrosbowmen'e 12 ok atıp tek kişinin hayatta kalması ve ünitenin puanını vermemesi... Lord ile 2+ya vurup, 4+ya no AS wound verdiğim Coldone rider ünitesine 7 ok atıp iki tanesini öldürebilmem... daha sayayım mı bilemedim... Bu arda Salihin 10+ büyüleri 2 zarla neredeyse hiç aksatmadan yapması... verdiğim 6 wounddan 4 tanesini 4+ ward ile kurtardığı için Couldron of blood dan ve BsB den kurtulamamış olmam... darkelf okçularının 6+ ya vurabildiği T2 ye düşmüş Dryadlara 4+ ya vurur gibi vurması...
Açıkçası Dark elfin büyüsünden korktuğum için 4th level büyücü alayım deyip, Ejderhadan vaz geçmekle hata etmişim... iyi bir ders oldu... Zarlar biraz daha ortalama gelseydi, ortada giden bir maç olabilirdi ama olamadı... Tekrar tebrikler Salih, arada attığım zarlara biraz canım sıkıldı, umarım seni de etkilememişimdir. Oyun için Tekrar teşekkürler... ;) Kara kuzenlerimizle en yakın sürede bir rövanş maçı yapmak dileklerimle... :)

blackwinter

« Yanıtla #6 : Haziran 10, 2012, 09:29:18 ÖÖ »
can sıkılacak hiç bir şey yok abi... haklısın gerçekten şanssızdın.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Haziran 11, 2012, 08:39:06 ÖS »
Levent'in babası rahatsızlandığından
((ciddi bir şey yokmuş) ama yine de geçmiş olsun)
by geçerek finale çıktım.
haberiniz ola
dey layt com and me wan go hom...