Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Cumartesi Symrna Model Grubu Ziyareti Sonrası  (Okunma sayısı 1572 defa)

Ruhi

• E-Posta
Cumartesi Symrna Model Grubu Ziyareti Sonrası
« : Mayıs 26, 2012, 11:49:27 ÖS »
Aylin, Semih, ben bugün Hobby-Time'a gittik. Bayağa kalabalıktı. Hani 15 kişi vardı. Bir sürü sohbet ettik.

Kule'nin reklamını yaptık, dinledik, vs. Çok iyi bir ön adım attığımızı düşünüyorum. Birkaç hafta sonra tanıtım için çağıracak arkadaşlar bulduk.

Topluluğun olayı pek tahmin ettiğim gibi değilmiş. Aslında iki topluluk varmış. Bu gruplardan bir tanesi, model boyamanın maddi kısmıyla da ilgiliymiş. Diğer kısmı ise, sadece hobi olarak olaya bakıyor gibi. Hani bu laflar tam kelime kelime doğru mu bilmiyorum ama benim anladığım bu.Birkaç kişinin telefonunu aldı Semih. Ben de biraz sohbet ettim, vs. uzun hikaye. Sohbet ederiz.

Ayrıca bu hobby-time sahibi arkadaşla biraz sohbet ettim. Bu malzeme getirme olayına, neden olmasın dedi. Games-Workshop hakkında bir fikri var, ama bu "Flames of War" olayı ilgisini çekti gibi. Adama web adresi, vs. göndereceğim. Hani ara not, The Plastic Soldier Company'nin de adresini gönderesim geldi.

Kısacası bayağa yararlıydı. İyi arkadaşlarla tanıştık. Hatta net bir şekilde, bir tane rus oyunucusu kesin bulduk falan. Semih belki daha da iyi yorumlar.

Şahsi kanım;
Tayfadan birkaç arkadaş oyuna sararlarsa, arkasından birkaç kişi daha merak edip bakar diye düşünüyorum.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

blackwinter

Ynt: Cumartesi Symrna Model Grubu Ziyareti Sonrası
« Yanıtla #1 : Mayıs 27, 2012, 12:04:13 ÖÖ »
elinize sağlık inşallah katılım olur...
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Mayıs 27, 2012, 12:01:31 ÖS »
Hatta net bir şekilde, bir tane rus oyunucusu kesin bulduk falan.

Yoldaş Stalin bunu duyduğuna çok memnun olacak... :)
"If you're going through hell, keep going."

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Mayıs 27, 2012, 12:13:51 ÖS »
Heyecanla bekliyorum!

Battle Front tan bayilik almak ta bakkaldan peynir ekmek almak gibi, adam isterse olur.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler