Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Cumartesi Symrna Model Grubu Ziyareti  (Okunma sayısı 2286 defa)

Ruhi

• E-Posta
Cumartesi Symrna Model Grubu Ziyareti
« : Mayıs 22, 2012, 09:47:46 ÖÖ »
Selamlar,

Ben bu cumartesi akşamüstü gibi uğrayacağım bir merhaba diyeceğim tayfaya. Yanımda birkaç FoW kitabı, belki bir tane Warhammer kitabı falan götüreyim diyorum. Model olarak bir şeyler alsam mı bilemedim, hani adamlar Hobby Time'da toplanıyor ve o modelleri mağaza satmıyor. Diğer taraftan, satması için gaz olur mu acaba diye de iç geçirdim.

Neyse, Batu haftasonu yokum demişti ama gelmek isteyen var mıdır? Ayrıca ekstra fikir?
« Son Düzenleme: Mayıs 22, 2012, 01:16:45 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
Ynt: Cumartesi Symrna Model Grubu Ziyareti
« Yanıtla #1 : Mayıs 22, 2012, 11:08:12 ÖÖ »
ww2 epeyce popüler adamlarda onla ilgili bişiyler götürelebilir ama gamesworkshop götürmek belki biraz yanlış olabilir mağza açısından. İmkanım olursa ben de gelebilirim, orada toplaşma var da ona mı gidiyoruz biz? bi ayrıntı.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Mayıs 22, 2012, 11:43:21 ÖÖ »
Her cumartesi günü toplanıyorlarmış. Ben de birkaç kişiyle kişisel mesajlaşıp öyle bir ziyaret edeyim dedim.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

blackwinter

« Yanıtla #3 : Mayıs 22, 2012, 12:03:07 ÖS »
Abi hobbytime gw modelleri yuzunden bize dunya boya satiyor.  yanlis olmaz bence. modelleri yaniniza alin ortam sikintili degil ise verin gw yi verin gw yi. Cunku kimin neyi sevecegi hic belli olmaz.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Mayıs 22, 2012, 03:57:44 ÖS »
Aynen bence de, sonuçta biz Hobbytime'a da para kazandırıyoruz, hani GW getirmesinler de FoW getirsinler biz de onlardan alalım.
"If you're going through hell, keep going."

Wretched

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Mayıs 23, 2012, 11:06:39 ÖÖ »
Bende uğramak istiyorum kısa bi süreliğine. hem yeni parti vallejolar gelmiş falan. Ruhi ziyaret saatini yazsana abi

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Mayıs 23, 2012, 12:22:44 ÖS »
Netleşince seni arayayım abi.

Hatta Semih, üstat Cumartesi kaç gibi iş paydos senin? Şansın var ise, 30 dakika bile görünsen çok hoş olur.

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Mayıs 23, 2012, 12:34:19 ÖS »
normalde 13:00-14:00 gibi ma belli olmuyor... gelmeye çalışırım...