Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Forge World'den Sipariş Vermek  (Okunma sayısı 2603 defa)

Ruhi

• E-Posta
Forge World'den Sipariş Vermek
« : Nisan 24, 2012, 02:38:09 ÖS »
Biraz önce Games-Workshop konusunda yazmıştım. Elim deymişken Forge World ile ilgili de bir başlık açayım dedim. Keza bu internet'den sipariş olayını kredi-kartı alıp bir şeyler söyleyene kadar (ki bu 3 ay önceye denk geliyor. Heh.) ben merak ediyordum.  2 defa alışveriş yaptım. Tecrübeli falan değil ama işte iki defa alışveriş yaptım. :D

www.forgeworld.co.uk

Fiyat: Sitede ne yazıyorsa o. Hani ne vergi indirimi, ne fazlası hiçbir şey yok. Shipping ücreti direk %15. Evet, garip ama öyle. Bir üst sınır vardır sanırım, ama aldığınız şeyin ağırlığı falan değil shipping ücreti(öyle de yazıyor zaten). Bayağa %15. 30 pound mu aldınız? 4,5 pound shipping var.

Gönderme Süresi: 5-6 gün içerisinde gönderdiler alışverişlerimde.

Shipping: Air Mail. Bu alışverişlerimde 1, 1.5 hafta aldı-almadı.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Caine

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: Forge World'den Sipariş Vermek
« Yanıtla #1 : Şubat 26, 2013, 05:49:15 ÖÖ »
Bu oyuncakların isimlerini bile görmedim ben Space Marine kitabında, turnuvalarda falan kullanılabiliyorlar mı?

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Şubat 26, 2013, 06:54:28 ÖÖ »
Evet..
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Caine

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Şubat 26, 2013, 02:01:57 ÖS »
Peki 1200 liralık uçak alınca mesela, otomatik kazanmış olmuyor muyuz? Olmalıyız bence :D