Modelcilik Ve Boyama > Genel

Games-Workshop'dan Sipariş Vermek

<< < (2/5) > >>

blackwinter:
Ok ayarlayip haber vericem

Ruhi:
GW'den son sipariş ile ilgili bir olay oldu. GW kutunun üstüne fatura bedelini yazmamış. Daha öncekilerde vardı gibi anımsıyorum. Yaşar'ın siparişinin gelmesini merakla bekliyorum. Buraya yazarım.

Yaptığım telefon konuşmasından anladığım kadarıyla üstüne fatura olmamasından dolayı kutuyu gümrük basbayağa bekletmiş ve içini açmış, faturayı almış, bakmış ve kapatmış diye anladım. Ayrıca fiziksel kanıtlar da öyle gösteriyor. Heh.

Yasar:
Benim sipariş an itibari ile geldi bu arada. Cuma dispatched, salı elimde. I love you Games Workshop ;D

DNA Maniac:

--- Alıntı yapılan: anchorite - Haziran 05, 2012, 12:16:02 ÖS ---GW'den son sipariş ile ilgili bir olay oldu. GW kutunun üstüne fatura bedelini yazmamış. Daha öncekilerde vardı gibi anımsıyorum. Yaşar'ın siparişinin gelmesini merakla bekliyorum. Buraya yazarım.

Yaptığım telefon konuşmasından anladığım kadarıyla üstüne fatura olmamasından dolayı kutuyu gümrük basbayağa bekletmiş ve içini açmış, faturayı almış, bakmış ve kapatmış diye anladım. Ayrıca fiziksel kanıtlar da öyle gösteriyor. Heh.

--- Alıntı sonu ---

Muhtemelen rastgele kontrole denk gelmiş ve beklemiştir. tekrar paketlerken faturayı içine atmış olabilirler. Daha önce 3 kadar paketim kontrole uğramıştı.

Ruhi:
Baktım, Yaşar'ın paketin üstüne fiyat yazmışlar. Heh. Şans deyip geçelim.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git