Modelcilik Ve Boyama > Genel

Games-Workshop'dan Sipariş Vermek

(1/5) > >>

Ruhi:
Yaşar'ın Razorback ile birlikte Games-Workshop'dan Ork Barricades ve Imperial Advisors'lar geldi biraz önce. Üç, beş bir şey yazayım istedim.

www.games-workshop.com

Fiyat: Sitede görünen fiyatdan %15'imsi bir şeyler düşüyorlar. Sonra shipping ekliyorlar. Shipping fiyatı 10 pound tuttu(geçen ay Yaşar gene bir şey sipariş etmişdi o da 10 pound tutmuştu). Toplam 45 poundluk birşeyler söylemiştik. Vergi düşüp shipping eklenince 47 pound'a falan geldi. Belirtmek lazım kutu hiç de küçük değil hani. 1 ufak da olsa terrain seti, 1 tane bayağa razorback kutusu falan var siparişde.

Gönderme süresi: In stock değildi sanırım bir ürün (muhtemelen Yaşar'ın yeni boya setinden Kontrol Blue'su diye tahmin ediyorum ama gayet atıyorum :) ). Onu 1 hafta falan bekledik.

Shipping: Geçtiğimiz çarşamba gönderdiler. Biraz önce elimize geçti. (Bazen daha uzun sürebiliyormuş. 24 günde elime ulaştı siparişlerimden bir tanesi)

Yasar:
Dispatchten sonra adamlar gayet hızlı. 1 hafta bile sürmedi elimize geçmesi siparişlerin. Fiyatlarda üç aşşa beş yukarı aynı oluyo memleketimizdeki dahiyane kdv sistemi yüzünden. Bişeyler sipariş etmek isteyen olursa gayet uygun yani, tavsiye edilir.

blackwinter:
yarın games workshoptan harpi sipariş edeceğim. toplam 43,5 sterlin tutacak. 10 sterlini  shippink yani modeller 33,5 sterlin. shippink e ortak olmak isteyen var ise beraber spiariş verelim.

Ruhi:
Bugün ben de gönderdim ama Yaşar'ın siparişini ekleyememiştim.

Wretched:
Ben istiyorum abi.

http://www.games-workshop.com/gws/catalog/productDetail.jsp?catId=cat440170a&prodId=prod1110275&rootCatGameStyle=

http://www.games-workshop.com/gws/catalog/productDetail.jsp?catId=cat440026a&prodId=prod1250027a&rootCatGameStyle=

http://www.games-workshop.com/gws/catalog/productDetail.jsp?catId=cat440026a&prodId=prod1050022&rootCatGameStyle=

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Yanıtla

Moderasyon

Tam sürüme git