Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Games-Workshop'dan Sipariş Vermek  (Okunma sayısı 6621 defa)

Ruhi

• E-Posta
Games-Workshop'dan Sipariş Vermek
« : Nisan 24, 2012, 02:16:15 ÖS »
Yaşar'ın Razorback ile birlikte Games-Workshop'dan Ork Barricades ve Imperial Advisors'lar geldi biraz önce. Üç, beş bir şey yazayım istedim.

www.games-workshop.com

Fiyat:
Sitede görünen fiyatdan %15'imsi bir şeyler düşüyorlar. Sonra shipping ekliyorlar. Shipping fiyatı 10 pound tuttu(geçen ay Yaşar gene bir şey sipariş etmişdi o da 10 pound tutmuştu). Toplam 45 poundluk birşeyler söylemiştik. Vergi düşüp shipping eklenince 47 pound'a falan geldi. Belirtmek lazım kutu hiç de küçük değil hani. 1 ufak da olsa terrain seti, 1 tane bayağa razorback kutusu falan var siparişde.

Gönderme süresi: In stock değildi sanırım bir ürün (muhtemelen Yaşar'ın yeni boya setinden Kontrol Blue'su diye tahmin ediyorum ama gayet atıyorum :) ). Onu 1 hafta falan bekledik.

Shipping: Geçtiğimiz çarşamba gönderdiler. Biraz önce elimize geçti. (Bazen daha uzun sürebiliyormuş. 24 günde elime ulaştı siparişlerimden bir tanesi)
« Son Düzenleme: Haziran 05, 2012, 12:12:20 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Yasar

• E-Posta
Ynt: Games-Workshop'dan Sipariş Vermek
« Yanıtla #1 : Nisan 24, 2012, 03:51:05 ÖS »
Dispatchten sonra adamlar gayet hızlı. 1 hafta bile sürmedi elimize geçmesi siparişlerin. Fiyatlarda üç aşşa beş yukarı aynı oluyo memleketimizdeki dahiyane kdv sistemi yüzünden. Bişeyler sipariş etmek isteyen olursa gayet uygun yani, tavsiye edilir.

blackwinter

« Yanıtla #2 : Mayıs 10, 2012, 07:02:54 ÖS »
yarın games workshoptan harpi sipariş edeceğim. toplam 43,5 sterlin tutacak. 10 sterlini  shippink yani modeller 33,5 sterlin. shippink e ortak olmak isteyen var ise beraber spiariş verelim.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Mayıs 10, 2012, 11:33:19 ÖS »
Bugün ben de gönderdim ama Yaşar'ın siparişini ekleyememiştim.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

blackwinter

« Yanıtla #5 : Mayıs 11, 2012, 12:27:42 ÖÖ »
Ok ayarlayip haber vericem
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Haziran 05, 2012, 12:16:02 ÖS »
GW'den son sipariş ile ilgili bir olay oldu. GW kutunun üstüne fatura bedelini yazmamış. Daha öncekilerde vardı gibi anımsıyorum. Yaşar'ın siparişinin gelmesini merakla bekliyorum. Buraya yazarım.

Yaptığım telefon konuşmasından anladığım kadarıyla üstüne fatura olmamasından dolayı kutuyu gümrük basbayağa bekletmiş ve içini açmış, faturayı almış, bakmış ve kapatmış diye anladım. Ayrıca fiziksel kanıtlar da öyle gösteriyor. Heh.

- Mark Twain

Yasar

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Haziran 05, 2012, 12:18:36 ÖS »
Benim sipariş an itibari ile geldi bu arada. Cuma dispatched, salı elimde. I love you Games Workshop ;D

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Haziran 05, 2012, 02:25:51 ÖS »
GW'den son sipariş ile ilgili bir olay oldu. GW kutunun üstüne fatura bedelini yazmamış. Daha öncekilerde vardı gibi anımsıyorum. Yaşar'ın siparişinin gelmesini merakla bekliyorum. Buraya yazarım.

Yaptığım telefon konuşmasından anladığım kadarıyla üstüne fatura olmamasından dolayı kutuyu gümrük basbayağa bekletmiş ve içini açmış, faturayı almış, bakmış ve kapatmış diye anladım. Ayrıca fiziksel kanıtlar da öyle gösteriyor. Heh.

Muhtemelen rastgele kontrole denk gelmiş ve beklemiştir. tekrar paketlerken faturayı içine atmış olabilirler. Daha önce 3 kadar paketim kontrole uğramıştı.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Haziran 05, 2012, 03:08:10 ÖS »
Baktım, Yaşar'ın paketin üstüne fiyat yazmışlar. Heh. Şans deyip geçelim.

- Mark Twain

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #10 : Haziran 05, 2012, 05:04:21 ÖS »
Benim sipariş an itibari ile geldi bu arada. Cuma dispatched, salı elimde. I love you Games Workshop ;D

Kayıtlara geçsin diye alıntıladım.  8)
Tomb Kings
2189+

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Haziran 06, 2012, 04:15:14 ÖS »
Yaşar i hate gw yazıcam diyodu akşam :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Yasar

• E-Posta
« Yanıtla #12 : Haziran 06, 2012, 06:30:51 ÖS »
Adamlar iki tane pilastik parçanın çingenliğini yapmışlar >:(

I HATE GAMES-WORKSHOP!!!

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #13 : Haziran 06, 2012, 07:35:12 ÖS »
30 saat 12 dakika 15 saniye sonra doğru yolu bulmuş diyebiliriz. ;D
Tomb Kings
2189+

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Haziran 06, 2012, 10:52:39 ÖS »
Hive Guard'larıma turnuvadan önce kavuşmanın verdiği rahatlama yüzünden pek nefret edemiyorum GW'den. Geç geldi ama çok geç gelmedi diye avunuyorum ne yapayım.

Bu arada gelen kızlar bayağı karizmatik. Düzgün temizliği yapılırsa keyifle boyanabilirler gayet. Sprey atmadaki beceriksizliğim yüzünden ilk dört, beş modelimi boyarken çok sinir olmuştum pürüzsüz bir yüzey yok doğru dürüst diye.

Sınavlarım da bittiğine göre bu kızları süsleyebilirim artık. Yemek davetine salaş gitmek olmaz.