Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Kara ormanın Hayaletleri  (Okunma sayısı 21330 defa)

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
Ynt: Kara ormanın Hayaletleri
« Yanıtla #15 : Haziran 09, 2011, 01:15:04 ÖÖ »
aha bune böyle cidden ürkütücü bir tasarım semih abi bunları yaparken bişey mi içiyon bizede söyle belki ilham gelir jabber için :D
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #16 : Haziran 09, 2011, 08:14:11 ÖÖ »
Ellerine sağlık abi :) kulesakini woodelf oyuncuları olarak gw para kazanmasın diye elimizden geleni yapıyoruz yalnız.

sonra neden kitabımız çıkmadı, neden kitabımız 2. edisyon kaldı.
dey layt com and me wan go hom...

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : Haziran 09, 2011, 08:41:55 ÖÖ »
Ents march to war.

Süper olmuşlar abi, çok güzel bir conversion fikri. Hem uygulama olarak, hem hikaye olarak, hem de maliyet açısından 4 4'lük olmuş.

Fikri uygulamadaki beceri şukela, gerçekten savaşa yürüyorlar, pozlar çok dinamik ve etkileyici.

Ellerine sağlık.

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : Haziran 09, 2011, 08:56:28 ÖÖ »
Gerçekten ürkünç, korkunç, acayip yaratıklar olmuşlar. Deamon oldukları belli olmuş. İşleri gibi kendileri de korkutucu olunca model tam oluyo.
Bi ara ateşe vermek isterim bu çalı çırpıyı, kuru odun iyi yanar :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Haziran 09, 2011, 10:02:01 ÖÖ »
yorumlar için teşekkürler... :) Dryadlar dişi olduğundan treekinleri erkek modelleyeyim dedim.. böylece dryadların tac şeklindeki saçlarını sakal olarak kullandım... dur bakalım bir boyayalım base liyelim nasıl olacaklar... :)

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : Haziran 09, 2011, 10:30:47 ÖÖ »
cinsiyet işine girmiyelim sonra hiç var olmayan bi model cıkar dryad-kin felan hani aslında güzelde olur hani treekin strde ve wounda dryad attak ve int de :)
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : Haziran 12, 2011, 11:10:02 ÖÖ »
Evet elde kalan son citadel woods parçaları ile oluşturulan Treeman'in iskeleti... iskeleti diyorum, çünkü daha greenstuff ile dolgu yapılıp düzeltilmesi gerekli yerleri var... Daha önceki Treeman'im çok cartoon olmuştu, bunu biraz daha korkunç yapayım dedim... Model hala WIP, yinede sizlerle paylaşayım dedim....

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #22 : Haziran 12, 2011, 08:18:03 ÖS »
Abi ne bereketli citadel woods kutusuymuş

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : Aralık 30, 2011, 11:02:10 ÖÖ »
Slithernasha... Kara Ormanın Öfkesi... Bu modeli çok beğenip Jokerden aldım... Kendisi görüldüğü üzere gayet mavi renkliydi... Ben kendisini Yeşil tonlarında boyuyorum model bitince bitmiş halinide eklerim...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #24 : Aralık 30, 2011, 11:24:26 ÖÖ »
Abi, bu müthiş görünüyor.. Ejderha görmeyeli olmuştu hani.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : Aralık 30, 2011, 12:05:39 ÖS »
konunun eski kısımlarına bakınca içimden citadel woods alıp bilimum canazora çevirmek geldi, rahat 6 tane rat ogre, 1-2 tane a-bomb çıkar heralde, kutu bereketli :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : Aralık 30, 2011, 12:16:37 ÖS »
konunun eski kısımlarına bakınca içimden citadel woods alıp bilimum canazora çevirmek geldi, rahat 6 tane rat ogre, 1-2 tane a-bomb çıkar heralde, kutu bereketli :)

Aslında 1 kutu daha alasım var (hani bir treeman bir kaç treekin daha yapasım var...) ama GW sitesinden Treman modelini kaldırmış... Bunun bir anlamı olabilir diye düşündüğümden biraz daha bekliyorum...

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #27 : Aralık 30, 2011, 01:00:27 ÖS »
woodelf geliyor!

blackwinter

« Yanıtla #28 : Aralık 30, 2011, 01:51:39 ÖS »
woodelf geliyor!

3 hafta oldu hala bizim dark elf ler gelemedi ya.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : Ocak 01, 2012, 08:27:01 ÖS »
Slithernasha Kara Ormanın Öfkesi... Ejderin boyaması bitti hatta bu gün savaş alanına dahi çıktı...