Modelcilik Ve Boyama > Genel

Finecast Modeller?

(1/2) > >>

Ruhi:

Bu yeni empire minileri çıkarken, hani bende sarsam mı fikri kafamda İzmirCon'dan kalan azıcık yerde hoplayıp zıplamakta. Haliyle minyatürlerin çoğu finecast çıkacak gibi. Fine cast minyatür alan arkadaşlar, ne düşünüyorlar?

Yukarıdaki resim çok afaki tabi. Durum gerçekten böyle mi?

vace:
Ben aldım evet detaylı ama çok hafif, plastiğin içi boş gibi, plastik dandik bişi gibi sanki hemen kırılacak. El mahkum diyerekten almıştım ben o modelin başka versiyonu yoktu, detaylı gerçekten... Çok çapaklı idi ayrıca bi de tek parçaydı... Model de Necrotect.

Sulcalen:
Çok kötü kesinlikle bakmadan alınacak birşey değil kabarcıklar kalıbın dolmadığı yerler var nette kolu bacağı eksik gelen modellerle ilgili birçok hikaye var adamlar yüzsüzce kabarcıkları dolduracak sıvı green stuff çıkarmış sırf bunlar için yuh diyorum

salnihra:
İnsanlar genel anlamda pek memnun değiller finecast'ten (failcast'te deniyor bu sebeple).  Ben birkaç model aldım ve pek sorun yaşamadım doğrusu ama şanslı azınlıktayım anladığım kadarıyla.  Model detayları filan süper tabii ve kötü çıkan modelleri grei gönderme şansı sağlıyor GW sana anladığım kadarıyla...

DNA Maniac:
Özgnün aldığı modeli görüncede aynı şeyi düşündüm.

"Yapamıyosanız satmayın!"

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git