Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 25 Mart Pazar - Con için Warhammer Hazırlıkları  (Okunma sayısı 2154 defa)

Ruhi

• E-Posta
25 Mart Pazar - Con için Warhammer Hazırlıkları
« : Mart 19, 2012, 06:20:22 ÖS »
Birkaç kişiden (Baran ve Deniz) birkaç hafta önce söz almıştım. Ancak cidden insan gücüne ihtiyaç olacak diyerek başlayayım.

Con'daki Bu seneki Warhammer Çalışmaları için yapılacak birkaç iş var:

- Yeni bir masa boyama (Kızıl tonlarda bir taban yapılacak)
- Koyu renkli masanın boyası iyice çıktı o toparlanacak
- 40K için patlama efektleri yapılacak. Şöyle 8-10 tane falan. (Kes, yapıştır, siyah taban at, dry brush yap)
- O güne kadar ilerleme olmaz ise, yeni 40K Imperial Sector birleştirilecek.

Program:
Haliyle gün saat 11.00 gibi falan Koçtaş alışverişiyle başlayacak. Gün boyu da bir şeyler yapılacak. Ben telefon edeceğim üç-beş kişiye, gördüğüm herkese söyleyeceğim gelin diye falan. Cidden çok iş bunlar. Beraber yapmaz ise, feci bayarız.

Aklınıza gelen başka bir şeyler daha var ise buraya ekleyebilirsiniz.

NOT: Farkında olmayanlar için sohbet edelim, muhtemelen Türkiye'deki en büyük warhammer etkinliklerinden bir tanesi olacak bu seneki Con. Bizim Warhammer için Con'da yaptığımız çalışmaların en büyüğü olacağı kesin hani. 2 tane turnuva (Dışarıdan 5-6 katılımcı ile), bir sürü tanıtım masası falan. Bir de Yusuf gelirse, ciddi ciddi büyük olay olacak. Hani Baran 40K'ya bakıyor, Deniz Warhammer Fantasy'ye, Koray da Boyama Atölyesine falan, biraz el atmak gerecek gibi.

NOT-2: Bilgi verdim, bu da bik bik yapma şansı veriyor bana diye düşünüyorum.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain