Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Mahzen Sayı 8 Yazıları  (Okunma sayısı 4390 defa)

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
Mahzen Sayı 8 Yazıları
« : Şubat 24, 2012, 01:11:51 ÖÖ »
Selamlar herkese,

Bu hafta sonu dergi çıkmış olacak ve şimdiden gelecek sayı için kolları sıvadık.

Öncelikle; seçtiğiniz bir konuda köşe yazarı olabilirsiniz. Dergiye devamlı katkıda bulunmak ve her ay istediğiniz konuda bölüm bölüm yazı yayımlamak isterseniz büyük bir memnuniyetle kabul ediyoruz. Kendi sayfanızda kullanmak istediğiniz fon ve avatara kadar söz hakkınız oluyor. (Ayrıcalık seçenekleri kısıtlı haliyle).

Bunun dışında; yazın ve yollayın. How To Paint X'ten, ordu tanıtımlarına ve öykülerden inceleme yazılarına kadar her şeye açığız.

Katkılarınızı bekliyor ve şimdiden teşekkür ediyoruz.

(Bu kadar resmiyetin arkasında "Yollasınlar canım artık." beklentisi var.)

Not: Hedefe ulaşamazsak hatırlatma mesajlarımız sıkılaşacak.

Not. Not: Israr işini Levent'e atıyorum. Varın gerisini siz düşünün.

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
Ynt: Mahzen Sayı 8 Yazıları
« Yanıtla #1 : Şubat 25, 2012, 03:06:36 ÖÖ »
Dergiyi sızdırma çabalarına bakmayın derginin aslı sabah çıkıyor :)

Aylardır yazı istemediğimize göre şimdi zamanıdır, yazınız!

Şahsen yazı yazabilenlerimiz yazmalı hani ben yazabiliyorum sizde yazabilirsiniz eminim. Ama derseniz ki birazcık motivasyona ihtiyacım var, ben yazı yazmak istiyorum ama moralmen çökmüş durumdayım;
işte o zaman izmircon için bulduğumuz çözümü sizin için de uygulayarak size de yardımcı olabilirim.

yani

FREE HUGS!
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Mart 01, 2012, 07:03:07 ÖS »
Merhaba Kule Sakinleri'nin biricik insanları!

Rüyalara girmek konusunda özel bi yetim olduğundan şüpheleniyorlar. Yani ben değil benim evcil YETİm kendisi. Bilimum rüyaya buz gibi giriyor kabusa çeviriyor o vakit anlıyorsunuz ki bi yeriniz açıkta kalmış. Tabi bu harika hizmetin karşılığını istiyoruz. Malumunuz YETİ para kabul edemediğinden ve sadece rüyalarda dolandığından maddiyatla çok bir işi yok ama canı acayip sıkılıyor. O yüzden kendisine hizmetlerinin küçük bir karşılığı olarak okunacak dergiler veriyoruz. Bu dergilerin yaratıcılığı körüklemesi tabiki ön koşul dolayısıyla Mahzen bunların arasında. Yani iyisimi koruyucu meleğiniz YETİmi üzmeyin, canını sıkmayın, onun için üç-beş satır bişiy yazın. Hem canı sıkılırsa size de sarabilir kim bilir?

[email protected]
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Mart 07, 2012, 02:04:08 ÖS »
Yazıları kendinize saklamaktan vazgeçin; gönderin!

Caine

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Mayıs 21, 2012, 10:03:17 ÖÖ »
bugün yolluyorum yazıyı ben o zaman, hala hareket yok madem