Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Flames of War - Air Support  (Okunma sayısı 2504 defa)

Ruhi

• E-Posta
Flames of War - Air Support
« : Mayıs 17, 2011, 06:37:54 ÖS »
Selamlar,

Ciddi merak ettim, neden sevilmiyor diye. Dürüstçe hani "Warhammer Fantasy'nin shooting'ini sevmiyorum" lafıyla aynı olduğunu düşünmüyorum. Flames of War büyük bir parçası falan değil.

Ama özellikle oyun içi bir nedeni varsa, merak ettim. :D Yok sadece, ne gerek var, masanın parçası bile değil, büyü gibi de değil, çirkin deniliyorsa hani haliyle onu da çok iyi anlarım.

2 tane AA taşıyan kamyon var bizde, onlardan alacaktım bir sonraki flames of war alışverişimde. Bir de uçak minyatürü bakıyordum (malum bizimkileri bulmak biraz zor) 1/72. Hani cidden genel kanı sevmeme yönündeyse, hiç öncelik vermeyeyim... :)
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
Ynt: Flames of War - Air Support
« Yanıtla #1 : Mayıs 17, 2011, 07:06:53 ÖS »
1/144

Ve sevdim ben uçak olayını :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Mayıs 17, 2011, 07:21:08 ÖS »
Ya istanbulda 1-2 maç izledim. Maçlarda tanklar o kadar çok ki hani air supportsuz olmaz gibi geliyor ;D
I am Alpharius

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Mayıs 17, 2011, 07:59:08 ÖS »
Evet.. evet 1/144 işte yav.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Rhonanthor

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Mayıs 17, 2011, 09:15:29 ÖS »
Ben çok sevdim ama keşke uçakların dogfight kapasitesi farklı olaydı...

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Mayıs 18, 2011, 04:02:10 ÖS »
anti air'ımız olsun, bence sonrasında air support'un bir sakıncası yok. hiç oynamadık ya, bilmiyorum benim gözüm çok korkuyor uçaktan, bana karşı sadece bir kere kullanıldı ve düşman uçakları tüm tanklarımı aldı. Senin eşekliğin yakın dizmeseydin diyeceksiniz de işte ne yapalım yaptık bir kere. Bilmiyorum, cidden, mantıklı bir nedenim yok, gözüm korktu ve olmasın dedim. Herkes olsun ve listeler de gizli olduğundan alınınca söylenmesin derse kabul ederim ve ben de her maç "ya rakip alırsa" korkusuyla almak zorunda kalırım...
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Mayıs 18, 2011, 04:02:30 ÖS »
Dün akşam geyikten bir şey çıkmadıysa Poll iyi çözüm galiba. Sıkılma/Kırılma/Kafa göz kırma olmasın/ Mermiler boşa gitmesin..

http://kulesakinleri.org/smf/index.php?topic=105.0
« Son Düzenleme: Mayıs 18, 2011, 04:11:35 ÖS Gönderen: anchorite »

- Mark Twain