Kule Sakinleri

Oyunlar => Masaüstü Rol Yapma Oyunları => Arabulucu => Konuyu başlatan: Bay V - Mart 09, 2013, 04:39:06 ÖÖ

Başlık: Adalar Kraliçesi Yeni Savaşçılarını Arıyor!
Gönderen: Bay V - Mart 09, 2013, 04:39:06 ÖÖ
Adalar kralının soyundan gelen son varis Ariel Kuzeyyıldızı, üç yüzyıl sonra, Adalar'ın Mührü'nü bulup yerine getirdiğinde, hakkı olan krallığı geri aldı, ancak adaları ortadan ikiye bölmüş olan savaş devam etmekte. Zira daha önce birbiriyle savaşan taraflar, bu sefer yüzünü bu yeni kraliçeye dönmüş durumdalar. Her ne kadar Siwion'un onurlu paladinleri kendisine yemin etmiş ve büyük konsey ile Ejderha Filoları arasında görünürde bir barış sağlanmış görünse de, kimse elindeki gücü genç kraliçeye kaptırmak istememektedir.

İşte tam bu tehlikelerin ortasında olduğunun farkında olan Ariel, yolarkadaşları dağılmadan önce onlardan son bir ricada bulunur; öğrencilerini hem eğitmek hem de kendisine yardımlarını sunmak üzere Adalar'a göndermelerini.

---------------------------------------------------------

Arkadaşlar, oyun generic DnD 3.5 olacak ve eğer oynamışsanız benim daha önce oynattığım generic oyunlarla bağlantıları bulunacak (karakterler, coğrafya vs.), 3-5 kişi arası oyunu oynayabiliriz ancak düzenli bir oyun ortamı istiyorum mümkünse, sıklığı kendi aramızda belirleriz. Kule'de olması çok hoşuma gider.

1-